Диван зачекає: куди піти у Дніпрі 7 - 12 травня 2024 року -
Диван зачекає: куди піти у Дніпрі 7 - 12 травня 2024 року
Події
06 травня 18:18
Диван зачекає: куди піти у Дніпрі 7 - 12 травня 2024 року - фото: ivanzhytnyk.com

Vgorode ділиться з вами заходами, які пройдуть в Дніпрі цього тижня з 7 по 12 травня.

Ми зібрали підбірку заходів, які відбудуться у Дніпрі цього тижня, під різний бюджет та за різними інтересами. 

Де твій брат, Авель?

Диван подождет: куда пойти в Днепре 7 – 12 мая 2024 года - фото
Диван подождет: куда пойти в Днепре 7 – 12 мая 2024 года - фото

У далекому 1965 році, в кафе одного курортного містечка випадково зустрілися два чоловіки, які 23 роки тому знаходилися в німецькому концтаборі на території України. Один із них не відразу впізнав іншого, точніше зробив вигляд, що не впізнав. Поступово між ними зав’язується не дуже приємний діалог стосовно їхнього минулого…

А при чому тут Авель? – запитаєте ви. Пригадаємо біблійну історію про двох братів. Каїн приніс в дар Богу від плодів землі, Авель же приніс в жертву первістків тварин свого стада. Каїн, розсердившись, що Бог віддав перевагу жертві Авеля, вбив свого брата. Коли Бог запитав його: "Де Авель, брат твій?" Він відповів: "Хіба я сторож братові моєму"? Бог карає Каїна прокляттям : "Ти будеш вигнанцем і бурлакою на землі", але при цьому мітить його "Каїновою печаткою", щоб ніхто його не вбив.

Коли: 07 травня 2024, 18:00; 12 травня 2024, 16:00;

Де: Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка;

Скільки: 120 гривень.

Всі чоловіки "ЗРАДЖУЮТЬ"

Диван подождет: куда пойти в Днепре 7 – 12 мая 2024 года - фото
Диван подождет: куда пойти в Днепре 7 – 12 мая 2024 года - фото

Чоловіки іноді залишаються вдома самі. Що вони роблять?

Читають вдома книжки? У гаражі ремонтують автомобіль?

Грають у комп’ютерні ігри? Або йдуть на «полювання» за відсутності дружини. Ця історія про те як один "мисливець" пішов на полювання до місцевого бару щоб спіймати "дику кішку". Що відбулося далі та що трапилось з ним? Залишився він «мисливцем» або став "здобиччю"? Ви все побачите на власні очі…

Коли: 09 травня 2024, 18:00;

Де: Дніпровський Академічний Театр драми та комедії;

Скільки: 250 - 350 гривень.

Таксист 2

Диван подождет: куда пойти в Днепре 7 – 12 мая 2024 года - фото
Диван подождет: куда пойти в Днепре 7 – 12 мая 2024 года - фото

Довгоочікуване продовження історії життя відомого таксиста Джона Сміта у суперкомедії "Таксист 2". Яскравий гумор, смішні витівки та репліки, швидка зміна дії у виконанні заслужених артистів України Арсена Босенко і Андрія Мельникова не залишить вас байдужими. Не всі шляхи Господні пізнані і зрозумілі… А якщо пізнані, то не до кінця… А якщо зрозумілі, то не так… Ось і у коханні багато пізнано, але незрозуміло… Скільки родин – кожна з них індивідуальна і одна на іншу не схожа. Кожна історія кохання і кожна сім’я має свої плюси та мінуси. Кожна сім’я по своєму щаслива або нещасна…

Якщо в першій виставі "Занадто одружений таксист" ми всі вдосталь насміялись, але не задумалися над чим, то в "Таксист 2" ми розкриваємо позитивне і негативне, над яким не гріх посміятися. І звичайно зробити висновки – "як треба, а як не треба…" Мораль "Таксист 2": кожна родина з усіма її "за" і "проти" повинна бути міцною та щасливою ​​з покоління в покоління!

Коли: 10 травня 2024, 18:00;

Де: Дніпровський Академічний Театр драми та комедії;

Скільки: 100 - 350 гривень.

TRIBUTE TO KENNY WHEELER & DNIPRO BIG BAND

Шанувальники джазу, готуйтеся до нового і незабутнього відкриття європейського джазового віртуоза!

Концерт, присвячений творчості одного з найвидатніших джазових трубачів та композиторів 20 століття, зірці британського та канадського джазу – Кенні Вілеру!
Кенні Вілер - джазова легенда Європи!
Європейський джаз більш інтелектуальний та структурований, в той час як американський - імпровізаційний та спонтанний.

Такого ще не було в філармонії!

Коли: 11 травня 2024, 18:00;

Де: Дніпропетровська філармонія ім. Л. Когана;

Скільки: 150 - 290 гривень.

Вистава "мі.МИ" 12 життєвих Stories - мімодрама

Диван подождет: куда пойти в Днепре 7 – 12 мая 2024 года - фото
Диван подождет: куда пойти в Днепре 7 – 12 мая 2024 года - фото

"Мі.Ми" - це захоплююче театральне дійство, що запрошує глядачів у світ магії, фантастики та філософії. Атмосфера вистави пронизана космічним простором, де кожен персонаж представляє в собі таємничу силу життя.

Протягом вистави ви побачите 12 захопливих сюжетів, що поєднують у собі різні жанри. Глядачі поринуть у широкий спектр емоцій: від сміху до сліз, від захоплення до філософських роздумів. Тут звучать ліричні та драматичні ноти, розкриваються величні філософські сюжети, які зачарують кожного глядача.

Вистава "Мі.МИ" закликає нас замислитися про власний шлях, про те, що справжня сила та магія приховані у кожному з нас. Вона надихає нас відчути себе творцями своєї власної долі, насолоджуючись кожною миттю, як найбільш цінним подарунком.

В кінці вистави герої набувають сили та відповідальності, самостійно керуючи своєю долею, та надихають глядачів на власний пошук сенсу життя та самореалізації.

Ця вистава не просто розважальна, вона - справжнє мистецтво, яке піднімається на світовий рівень. Її сюжет був відзначений на міжнародному фестивалі Avignon OFF у 2015 році, де вона стала єдиним представником України серед 1600 вистав інших країн Європи.

Коли: 11 травня 2024, 18:00;

Де: КДЦ Дніпропрес;

Скільки: 250 - 350 гривень.

Діти інженерів

Тур -2024 на підтримку ЗСУ!

Коли: 11 травня 2024, 18:30;

Де: Poplavok Music Hall;

Скільки: 490 гривень.

Кіт у чоботях. Початок пригод. Музична казка

Диван подождет: куда пойти в Днепре 7 – 12 мая 2024 года - фото
Диван подождет: куда пойти в Днепре 7 – 12 мая 2024 года - фото

Шановні наші друзі, непосидючі хлопчики та дівчатка!

Ми підготували для вас неабиякий весняний СЮРПРИЗ: неймовірні та веселі пригоди всесвітньо відомого Кота у чоботях!!!

Гадаємо, не всі з вас знають, з чого ж саме все почалося…Так ось: це було дууууже давно, ще до зустрічі зі Шреком! Наш головний герой Кіт: дуже розумний та дотепний, а ще він пречудово співає та танцює!

Коли: 12 травня 2024, 11:00;

Де: Дніпропетровська філармонія ім. Л. Когана;

Скільки: 150 - 220 гривень.

Ти щастя моє. Вадим Кочетков

Диван подождет: куда пойти в Днепре 7 – 12 мая 2024 года - фото
Диван подождет: куда пойти в Днепре 7 – 12 мая 2024 года - фото

Його пісні торкаються душі кожного українця!!!

Великий, яскравий, незабутній  концерт видатного, талановитого співака Вадима Кочеткова з програмою "ТИ ЩАСТЯ МОЄ".

У програмі концерту прозвучать авторські сучасні пісні про кохання, пісні, народжені сьогоденням та популярні хіти української естради.

Коли: 12 травня 2024, 17:00;

Де: Дніпропетровська філармонія ім. Л. Когана;

Скільки: 200 - 300 гривень.

Привид в опері

Диван подождет: куда пойти в Днепре 7 – 12 мая 2024 года - фото
Диван подождет: куда пойти в Днепре 7 – 12 мая 2024 года - фото

"Привид в опері" – сучасне театралізоване шоу, в якому солісти опери заспівають хіти з всесвітньо відомих мюзиклів: "Привид опері", "Нотр-Дам-де-Парі", "Ромео та Джульєтта", "Моцарт. Рок-опера", "Чикаго" та інш. Це вистави, які вже багато років не втрачають своєї популярності, а музику та арії з цих мюзиклів і сьогодні впізнає кожен з першої ноти. Тому цей вечір буде сповнений несподіваних відкриттів, фантастичних перевтілень, неочікуваних образів і разом з цим перенесе нас у світ вічних театральних історій.

В шоу беруть участь всі потужні творчі сили театру: солісти опери, артисти балету, хору, мімансу, а відомі хіти прозвучать у супроводі великого симфонічного оркестру. Технічні служби театру обіцяють феєричне сценічне, світове та звукове оформлення. Привид в опері запрошує вас на свій фантастичний бал.

Коли: 12 травня 2024, 17:00;

Де: Дніпропетровський Академічний Театр Опери та балету;

Скільки: 100 - 450 гривень.

Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах