Чи треба у Дніпрі проходити медичний огляд перед онлайн-навчанням

Чи треба у Дніпрі проходити медичний огляд перед онлайн-навчанням

Чи треба у Дніпрі проходити медичний огляд перед онлайн-навчанням - фото: school52.lviv.in.ua

Події
08 серпня 16:44

Зазвичай перед початком навчального року школярі проходять медичний огляд. Через воєнний стан і незадовільний стан укриттів у Дніпрі, навчання можуть зробити в онлайн-форматі. Проте для учнів, перевіритись у лікарів – це обов'язкова процедура. 

Як повідомили в пресслужбі міської ради Дніпра, як і минулого року увесь огляд триває згідно з Програмою медичних гарантій і є безкоштовним. Після нього педіатр чи сімейний лікар має видати необхідну для школи довідку, де, зокрема, зазначить групу для занять фізкультурою. 

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Сімейна лікарка Маргарита розповіла, що перед вступом до школи, майбутні першокласники мають пройти медичний огляд із залученням вузьких спеціалістів: стоматолог, дитячий хірург, ортопед та офтальмолог. Також здається аналіз на гемоглобін. Потім надається довідка № 086.

Учнів старших класів перевіряє лише лікар загальної практики.  

– Другі, треті, четверті та п’яті класи проходять лише сімейного лікаря. В 11 років знову потрібно пройти огляд у дитячого офтальмолога, стоматолога, хірурга, ортопеда та здати аналіз на гемоглобін. У віці 12-13 – лише сімейний лікар, у 14-15 – стоматолог, з 15 років – флюорографія та дитячий хірург. Щодо інших оглядів вузьких спеціалістів вирішує сімейний лікар, – зазначила лікарка Маргарита.  

Будьте в курсі останніх новин – підписуйтесь на наші сторінки в Facebook, Viber і Instagram. Також у нас є чат "Дніпро, підвези", де ви можете знайти собі попутників.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах