Під Дніпром авто вилетіло з дороги і врізалося в дерево: постраждав водій - фото: facebook.com/MNSDNE
Вчора, 21 жовтня, у Дніпропетровській області на трасі Дніпро-Кривий Ріг сталася серйозна ДТП. Постраждав водій.
Аварія трапилась близько 16:40 біля села Шевченко Миколаївської сільської територіальної громади Дніпровського району.
Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації
По прибуттю рятувальників на місце ДТП було встановлено, що легковик "Mitsubishi Lancer" з’їхав з дороги та врізався у дерево. Водія затисло всередині пошкодженого авто.
За допомогою аварійно-рятувального обладнання, рятувальники демонтували двері та вивільнили 25-річного постраждалого чоловіка з пошкодженого автомобіля. Його госпіталізували до лікарні.
Аби не допустити пожежу, надзвичайники від’єднали клеми від акумулятора та відтягнули автомобіль від дерева.
Нагадаємо, у Дніпрі вирішили внести зміни у роботу електротранспорта, щоб заощадити електроенергію. Відповідне рішення прийняла регіональна комісія з питань ТЕБ і НС.
Як повідомили у департаменті транспорту, з 21 жовтня зменшать кількість рухомого складу на трамвайних та тролейбусних маршрутах на 20 одиниць. Для зменшення впливу цих обмежень на провізну спроможність електротранспорту, ця кількість буде розподілена серед різних маршрутів.
Будьте в курсі останніх новин – підписуйтесь на наші сторінки в:
Також у нас є чат "Дніпро, підвези", де ви можете знайти собі попутників.