ЗСУ збили над Дніпропетровською областю чотири ворожі дрони-камікадзе - фото: uasvision.com
Сьогодні вночі, 14 жовтня, українські військові збили над Дніпропетровщиною ворожі дрони-камікадзе.
Як повідомив голова Дніпропетровської військової адміністрації Валентин Резніченко, воїни з повітряного командування "Схід" знищили чотири дрони над Дніпровським та Нікопольським районами. Це сталося після опівночі.
Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації
– Наші захисники з повітряного командування "Схід" після опівночі знищили над Дніпровським та Нікопольським районами чотири дрони-камікадзе, – написав Валентин Резніченко.
Нагадаємо, що росіяни усю ніч на 14 жовтня атакували Дніпропетровщину з різних видів зброї та дронів-камікадзе. Ворог обстріляв Межівську громаду у Синельниківському районі. Внаслідок цього поранення отримав 51-річний чоловік. Зараз він лежить в лікарні. Пошкоджені промислове підприємство та оселі людей.
Нікопольський район російські війська обстрілювали з реактивних систем залпового вогню "Град", важкої артилерії та дронів. Попередньо, місцеві мешканці не постраждали. У Мирівській, Червоногригорівській та Першотравненській громадах пошкоджені приватні будинки, водогін та лінія електропередач.
Будьте в курсі останніх новин – підписуйтесь на наші сторінки в:
Також у нас є чат "Дніпро, підвези", де ви можете знайти собі попутників.