Диван зачекає: куди піти у Дніпрі цього тижня -
Диван зачекає: куди піти у Дніпрі цього тижня
Дозвілля та їжа
09 червня 16:23
Диван зачекає: куди піти у Дніпрі цього тижня - фото: bistrozaim.ua

Vgorode ділиться з вами заходами, які пройдуть в Дніпрі цього тижня з 10 по 16 травня.

Ми зібрали підбірку заходів, які відбудуться у Дніпрі цього тижня, під різний бюджет та за різними інтересами. 

Під небом Парижа

Закрийте очі, уявіть...
Ви, мальовничий вечірній Париж, тераса кафе, де подають найсмачніший крем-брюле в місті та грає жива музика…

Ми відтворимо цю чарівну атмосферу найромантичнішого міста на планеті! Того самого вечірнього Парижа, який на картинах зображали Клод Моне, Огюст Ренуар, Каміль Пісарро та інші. Ох, скільки митців й талантів надихала Франція… а тепер наша черга насолоджуватись нею!

У програмі вечора пісні Едіт Піаф, Мірей Матьє, Даліди, Джо Дассена та інші французьких зірок зі світовим ім’ям. Лунатимуть пісні, що символізують справжнє, нестримне французьке кохання, у виконанні чисельних солістів та віртуозного ансамблю й акордеоніста.

Коли: 14 червня 2024, 18:00;

Де: Дніпропетровська філармонія ім. Л. Когана;

Скільки: 200-290 гривень.       

Тисяча та одна ніч. Балет

Диван подождет: куда пойти в Днепре на этой неделе - фото
Диван подождет: куда пойти в Днепре на этой неделе - фото

Балет за мотивами арабських казок.

Балет "Тисяча і одна ніч" поставлений за мотивами знаменитих арабських казок і притч, які розповідала красуня Шехерезада царю Шахріяру, про пригоди Синдбада-мореплавця, про Птаха Рухх, про Аладдіна і принцесі Будур, про Алі-Бабу і сорок розбійників.

У цьому балеті сплелися воєдино казковий і реальний світ, вигадка і справжні почуття і пристрасті. У ньому є все, чим вабить, зачаровує і дражнить уяву таємничий Схід: прекрасна наївність вічної казки і її мудрість, спекотні східні пристрасті, нега, чуттєвість. І, звичайно, любов! Любов всеперемагаюча, бажана, справжня, єдина, здатна долати будь-які перешкоди.

Коли: 14 червня 2024, 18:00;

Де: Дніпропетровський Академічний Театр Опери та балету;

Скільки: 100-450 гривень.

Танці! Танці! Дитячий симфонічний концерт

Диван подождет: куда пойти в Днепре на этой неделе - фото
Диван подождет: куда пойти в Днепре на этой неделе - фото

Шановні друзі, дорослі та маленькі хлопчики і дівчатка, а також їх татусі та матусі, бабусі та дідусі та, взагалі, всі бажаючі!

Радо запрошуємо всіх вас всією родиною на феєричний, неймовірно красивий концерт ТАНЦЮВАЛЬНОЇ МУЗИКИ під відкритим небом!

Як уявити щасливий світ дитини без прекрасних мелодій? Слухаємо, танцюємо, радіємо, надихаємось!

Коли: 15 червня 2024, 12:00;

Де: Літній театр парку ім. Т. Г. Шевченка;

Скільки: 100-150 гривень.

Аїда. Опера

Диван подождет: куда пойти в Днепре на этой неделе - фото
Диван подождет: куда пойти в Днепре на этой неделе - фото

В цій опері є все, що здатне захопити сучасного глядача.
І фатальне кохання, жіноча підступність, трагічні збіги долі, любовний трикутник (Аїда - Амнеріс - Радамес) і злочин.

Цій історії кілька тисяч років, але в ній є все, що здатне захопити сучасного глядача. І фатальне кохання, жіноча підступність, трагічні збіги долі, любовний трикутник (Аїда - Амнеріс - Радамес), і злочин.

В опері "Аїда" Верді вдалося поєднати, як зазначив Массімо Міла, "природжені сили душі й гарібальдійську відвагу свого натхнення зі зрілістю духовного світу, поглибленого багатьма роками життєвого досвіду, і досконалістю, досягнутою настирливим і важким пошуком".

Коли: 15 червня 2024, 17:00;

Де: Дніпропетровський Академічний Театр Опери та балету;

Скільки: 100-450 гривень.

Наталія Могилевська

Диван подождет: куда пойти в Днепре на этой неделе - фото
Диван подождет: куда пойти в Днепре на этой неделе - фото

Наталія Могилевська – улюблена співачка мільйонів, яскрава і харизматична виконавиця, акторка, громадська діячка. В репертуарі артистки – десятки хітів, які шанувальники творчості зірки люблять і знають напам'ять. Це пісні, що супроводжують кожного з нас у різні моменти життя. Та головною рисою творчості співачки є її оптимістичне та позитивне наповнення. Слухаючи Наталію Могилевську, хочеться жити, вірити, кохати і сподіватися на краще. УЛЮБЛЕНІ ПІСНІ ТА БЕЗЦІННІ МОМЕНТИ СПІЛКУВАННЯ З ТАЛАНОВИТОЮ СПІВАЧКОЮ.

Коли: 15 червня 2024, 17:00;

Де: Ресторан "Такахули", вулиця Барикадна, 5б;

Скільки: 800-1800 гривень.

Симфонічний концерт під відкритим небом

Шановні друзі!Цього затишного літнього вечора запрошуємо вас на неймовірної краси яскравий симфонічний концерт під відкритим небом!Відчуйте чарівність легкої танцювальної класичної музики на свіжому повітрі на схилах Дніпра!

Коли: 15 червня 2024, 18:00;

Де: Літній театр парку ім. Т. Г. Шевченка;

Скільки: 200-250 гривень.

Морські пригоди капітана Рінго

Диван подождет: куда пойти в Днепре на этой неделе - фото
Диван подождет: куда пойти в Днепре на этой неделе - фото

Запрошуємо вас поринути в першу з неймовірних пригод інтерактивного мюзиклу "Морські пригоди капітана Рінго!" Капітан Рінго та його друг матрос Фламінго разом із маленькими глядачами вирушать у захоплюючу пригоду!

За допомогою знань, пісень та танців вони боротимуться зі страшним піратом та його шкідливими звичками! А також допоможуть дізнатися юним глядачам та їхнім батькам чи треба мити руки перед їжею та чистити зуби і вмиватися щодня? Інтерактивний мюзикл "Морські пригоди капітана Рінго!" і його герої чекають на вас на кораблі "Охайний"!

Коли: 16 червня 2024, 12:00;

Де: Театральний поверх в будинку на Троїцькій;

Скільки: 150 гривень.

Щоденник негідника

Диван подождет: куда пойти в Днепре на этой неделе - фото
Диван подождет: куда пойти в Днепре на этой неделе - фото

Мрієш про успішну кар’єру? А зможеш для цього закохати в себе багату тітоньку, підлеститись до ії чоловіка та написати спіч можновладцю? Мрієш про бурхливе кохання? Для цього треба найняти віщунку та кинути давнього друга! Хіба ні? Гротескні костюми, красиві дівчата, сміх та сльози поруч з філософськими роздумами. Жарти на межі фолу та життя, що перетворилося на фарс… Все це можна побачити у виставі "Щоденник негідника"!

Коли: 16 червня 2024, 16:00;

Де: Дніпровський Академічний Театр драми та комедії;

Скільки: 100-350 гривень.

LATIN MUSIC & BIG BAND

Вечір, сповнений пристрасті, тепла та краси, зробить ваше літо ще яскравішим і неповторним!

Сцена "оживе" музикою Латинської Америки. На вас чекають палкі ритми Афро-Кубинської музики, які запалюють вогонь у серцях. Відчуєте всю силу та енергію сон-кубано, мамби, сальси, маренге, соко та каліпсо. Вони миттєво перенесуть вас на розпечені береги Карибів, де ви зануритеся у романтику бразильської самби та босса нови!

Коли: 16 червня 2024, 18:00;

Де: Літній театр парку ім. Т. Г. Шевченка;

Скільки: 200-250 гривень.

Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах