У Дніпрі з’явився проїзний, який діє 24 години фото: Vgorode Dnipro
У Дніпрі запровадили новий тип проїзного квитка — добовий. Його можна придбати в офіційному міському застосунку "єДніпро".
Такий квиток діє протягом 24 годин з моменту активації та дає змогу користуватися трамваями і тролейбусами без обмежень у кількості поїздок, пише Дніпро Інфо.
Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації
Раніше користувачі додатка мали змогу купувати лише разові квитки або абонементи на тиждень і місяць. Відтепер добовий проїзний — це нова опція для тих, кому потрібно активно пересуватись містом протягом одного дня. Це зручно як для мешканців, так і для туристів. Усе оформлюється через смартфон, без паперових квитків і черг у касах.
Добовий абонемент діє 24 години з моменту активації. За цей час можна необмежено користуватись міським електротранспортом: сідати у будь-який трамвай чи тролейбус стільки разів, скільки потрібно.
Щоб придбати квиток, потрібно:
Добовий квиток — це ідеальне рішення для тих, хто планує багато поїздок за короткий час: у справах, по роботі або для гостей міста. Він знижує витрати на транспорт, дозволяє планувати маршрути без прив’язки до кількості поїздок і спрощує контроль витрат. Крім того, оплата через додаток зменшує кількість готівкових розрахунків, що важливо для безпеки й зручності.
У майбутньому міська влада планує розширити функціонал цифрового транспортування, зокрема додати оплату поїздок у метро та маршрутках.
Раніше, ми писали про те, що нещодавно у Дніпрі запустили додаток "єДніпро".
Будьте в курсі останніх новин – підписуйтесь на наші сторінки в:
Також у нас є чат "Дніпро, підвези", де ви можете знайти собі попутників.