Коли в Україні вирішать питання дефіциту палива на заправках

На заправках дефіцит бензину: коли паливо знову з'явиться у вільному доступі - фото freepik.com

На заправках дефіцит бензину: коли паливо знову з'явиться у вільному доступі - фото freepik.com

Події
29 квiтня 2022 18:03

У деяких регіонах України розпочалися серйозні проблеми з паливом. На заправках вишиковуються величезні черги, бензин продають по талонах.

Така ситуація вже спостерігається у Львові, Києві, Одесі. У столиці людей навіть просять поки що їздити громадським транспортом, щоб не провокувати дефіцит палива. Сьогодні на заправках продавали тільки преміум-аналоги бензину «А-95». Надвечір великі черги почали з'являтися і на заправках у Дніпрі. У Запоріжжі величезних черг немає, але ціни відчутно піднялися.

Перша віце-прем'єр-міністр – міністр економіки Юлія Свириденко повідомила, що це сталося, бо протягом останніх трьох тижнів ворог завдавав ударів по паливній інфраструктурі України. Зокрема знищено Кременчуцький нафтопереробний завод, а він був основним виробником пального в Україні. Також розбито низку великих нафтобаз операторів ринку з великими запасами палива.

Таким чином, РФ хоче зупинити економіку України, штучно створивши дефіцит палива.

Коли знов з'явиться бензин у вільному доступі?

Прем'єр-міністр Денис Шмігаль повідомив, що сьогодні ухвалюють зміни до державного регулювання цін на нафтопродукти, які дозволять протягом 7 днів вирішити питання дефіциту пального на АЗС.

Також це підтвердила Юлія Свиріденко. Вона повідомила, що протягом наступних 7 днів дефіцит буде ліквідовано, оскільки оператори мають законтрактовані обсяги на території Західної Європи. Наразі вирішується питання їх завезення на територію України.

Але, на жаль, ця ситуація призведе до незначного подорожчання нафтопродуктів, оскільки стане вищою ціна логістики, через складні маршрути та використання кількох видів транспорту.

Зазначимо, що у Києві створили віртуальну карту АЗС, де можна побачити відкриті заправки.

Будьте в курсі останніх новин – підписуйтесь на наші сторінки в Facebook, Viber і Instagram. Також у нас є чат "Дніпро, підвези", де ви можете знайти собі попутників.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах