В Україні студентів навчатимуть новій професії - "Оператор цивільного дрона"

В Україні студентів навчатимуть новій професії - "Оператор цивільного дрона" -

В Україні студентів навчатимуть новій професії - "Оператор цивільного дрона" - фото: aggeek.net

Події
01 березня 16:57

В цьому році у семи профтехах України з'явиться нова професія, студентів навчатимуть на спеціальності, яка має назву "Оператор цивільного дрона".

Як повідомив віцепрем’єр-міністра з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій Михайло Федоров, у семи профтехах у Львівській, Дніпропетровській, Київській, Кіровоградській, Миколаївській, Сумській і Чернігівській областях можна буде вивчитись на оператора цивільних дронів.

- Завдяки підтримці Євросоюзу закупили дрони для практичного навчання та підготували викладачів, які тепер зможуть навчати учнів цієї програми. У планах - ще більше розширити мережу профтехів і затвердити освітній стандарт, який дасть змогу повноцінно готувати учнів цієї професії, - зазначив міністр.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації.

За його словами, для України надважливо вміти керувати цивільним дроном.

- Ці безпілотники використовують під час посівної, у рятувальних операціях, розмінуванні, вони допомагають оцінити збитки від бойових дій, а журналісти використовують їх для документування війни, - зазначив Федоров.

Реформа профтехосвіти триває, нещодавно понад 200 закладів подали заявки, щоб оновити свої майстерні та створити якісні умови для підготовки спеціалістів.

Будьте в курсі останніх новин – підписуйтесь на наші сторінки в Facebook, Viber і Instagram. Також у нас є чат "Дніпро, підвези", де ви можете знайти собі попутників.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах