Щоб всі були з водою: у Дніпрі встановлені колонки та розміщені бочки з водою фото: dniprorada.gov.ua
Щоб мешканці були забезпечені постійним доступом до води, на лівому та правому берегах Дніпра встановлюють бочки та облаштовують місця з колонками з технічною водою. Біля кожної виконують благоустрій. Так на правобережжі працює колонка на бульварі Слави, 8.
"Воду мешканці ближніх будинків можуть качати вже, якщо потрібно. Також користуватися можна і під час екстрених відключень світла. Вода там буде завжди. Нині на правобережжі міста 46 колонок вже готові для користування. З кожної беруться проби для експертизи у сертифікованій лабораторії", — підкреслив представник КП «Дніпроводоканал» ДМР Ян Майдан.
А от бочки з технічною водою стоять у приміщеннях. Одна з них у гімназії № 37. "Якщо будуть тривалі відключення світла та не буде водопостачання для місцевих мешканців – двері закладу відчинені цілодобово. Працює черговий", – уточнює директорка гімназії № 37 Наталія Громик.
"Бочка розрахована на 2 тонни технічної води. Наголошую, що це – виключно вода для технічного користування. На правобережній частині міста вже підготовлені для користування 85 бочок", – підсумував Ян Майдан.
Усього у Дніпрі на випадок перебоїв з централізованим водопостачанням для мешканців міста облаштували на лівому березі 51 колонку, а на правому – 46 колонок та 85 бочок.
Будьте в курсі останніх новин – підписуйтесь на наші сторінки в:
Також у нас є чат "Дніпро, підвези", де ви можете знайти собі попутників.