В Україні можуть скасувати вечірню і заочну форму навчання

В Україні можуть скасувати вечірню і заочну форму навчання -

В Україні можуть скасувати вечірню і заочну форму навчання - фото: ілюстративне inclusive travel

Події
30 вересня 2023 11:21

У Верховній Раді України зареєстрували законопроєкт про відмову від заочної та вечірньої форм навчання на бакалавраті та магістратурі. Наразі законопроєкт опрацьовується в комітеті.

Група з 14 депутатів пропонує внести зміни до деяких законів України щодо державної підсумкової атестації та відповідні зміни стосуватимуться вступників, починаючи з 2024 року. 

Як пояснюють нардепи, заклади освіти у воєнний час все більше практикують дистанційну форму навчання, а це знівелює потребу в заочному чи вечірньому навчанні.

Наразі законопроєкт надано до опрацювання в комітет.

Ми пропонуємо більше не проводити набір на заочну та вечірню форми навчання, натомість розвивати дистанційну і дуальну форму здобуття освіти поряд з очною, - зазначає Сергій Бабак, голова комітету Ради з питань освіти, науки та інновацій.

Нагадуємо, раніше Vgorode інформував про те, що в Україні запрацював мобільний додаток "Моя податкова" від Державної податкової служби.

Будьте в курсі останніх новин – підписуйтесь на наші сторінки в Facebook, Viber і Instagram. Також у нас є чат "Дніпро, підвези", де ви можете знайти собі попутників.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах