Вночі армія РФ обстрілювала Дніпропетровську область - фото: t.me/dnipropetrovskaODA
Вночі 18 вересня ворог чотири рази обстріляв Нікопльський район, а на ранок над Дніпропетровською областю збили дві ракети.
Як повідомив голова ДніпрОВА Сергій Лисак, цієї ночі агресор продовжив знущатися над Нікопольщиною. Обстріляв район чотири рази.
Допоможіть журналістам Vgorode.ua виконувати свою роботу. Підтримайте фінансово >>> ❤З важкої артилерії росіяни били по Нікополю, Мирівській та Марганецькій громадах.
Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації.
Пошкоджене комунальне підприємство. Одна господарська споруда знищена, 6 - понівечені. Побиті й 5 приватних будинків. А ще - сонячні панелі.
Також під ранок над областю збили 2 крилаті ракети.
Люди не постраждали. Решта наслідків нічних атак поки уточнюється.
Раніше Vgorode розповідав, що у Павлограді Дніпропетровської області дівчина знущається з домашніх тварин та публікує у соцмережах жостокі відео.
Будьте в курсі останніх новин – підписуйтесь на наші сторінки в Facebook, Viber і Instagram. Також у нас є чат "Дніпро, підвези", де ви можете знайти собі попутників.