Третя Окрема Штурмова Бригада України звільнила село Андріївку

Третя Окрема Штурмова Бригада України звільнила село Андріївку -

Третя Окрема Штурмова Бригада України звільнила село Андріївку - фото: zaxid.net

Події
15 вересня 10:06

15 вересня зʼявилася офіційна заява про те, що Третя окрема штурмова бригада звільнила село Андріївка біля Бахмуту. 72 ОМСБр РФ - знищена.

У результаті української операції російський гарнізон Андріївки був оточений, відрізаний від основних сил та знищений. За дві доби Третя окрема штурмова бригада ліквідувала:

  • начальника бригадної розвідки ворога;
  • трьох комбатів ;
  • майже всю піхоту 72 бригади, разом з офіцерами і значною кількістю техніки.

Станом на зараз бої тривають, українські підрозділи продовжують закріплюватись на нових позиціях. Про це повідомляє Третя окрема штурмова бригада України.

Підрозділи 72-ї омсбр РФ неодноразово діставали вагомих втрат та поразок від зіткнень з Третьою штурмовою раніше. Тепер, після відновлення та перегрупування, ворог зазнав тотального провалу.

Взяття та утримання населеного пункту Андріївка - шлях до прориву на правому фланзі від Бахмута, і ключ до успіху всього подальшого наступу.

Нагадуємо, ще вчора Vgorode повідомляв, що Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр надала інформацію про те, що Андріївка контролюється українськими військами. Пізніше це повідомлення було спростовано. Відбувся комунікаційний збій між декількома джерелами інформації, які доповідають безпосередньо з місця подій.

Будьте в курсі останніх новин – підписуйтесь на наші сторінки в Facebook, Viber і Instagram. Також у нас є чат "Дніпро, підвези", де ви можете знайти собі попутників.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах