Зіпсовані клумби та пам'ятник: у Дніпрі відвідувачі пошкодили Ботанічний сад ДНУ

Зіпсовані клумби та пам'ятник: у Дніпрі відвідувачі пошкодили Ботанічний сад ДНУ

Зіпсовані клумби та пам'ятник: у Дніпрі відвідувачі пошкодили Ботанічний сад ДНУ - фото: facebook.com/botgarddnepr

Події
12 травня 2023 13:00

У Дніпрі на минулих вихідних відвідувачі пошкодили Ботанічний сад ДНУ. Там вирвали рослини, попсували клумби і пам’ятник.

Як повідомили на сторінці ботанічного саду в Facebook, від дій вандалів постраждали дерев’яний потяг, в який планували висадити рослини та клумби, з яких вкрали квіти. Також були пошкоджені горщики з літопсами, пам’ятник із садовим інструментом та дерево обіймів.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

– На фото тільки невелика частина того, що було понівечено після останньої робочої суботи. В потяг ми навіть ще не висадили рослини, а в нього хтось вже садовив дітей. Вертикальні клумби так і не заростуть красою, бо з них просто вкрали висаджені петунії. Літопси, які росли з насіння три роки, витягли з горщика і разів 20 підковиряли нігтями. Пам'ятнику з садовим інструментом відірвали сапку... А дерево обіймів вже без долоньок, – написала адміністрація ботсаду.

У Дніпрі пошкодили рослини та речі в ботанічному садуУ Дніпрі пошкодили рослини та речі в ботанічному саду - фото: facebook.com/botgarddnepr

Небайдужих просять робити зауваження кривдникам ботсаду та фіксувати їх на фото. Також всіх відвідувачів закликали дбати про природу і з повагою ставитися до праці інших людей.

Будьте в курсі останніх новин – підписуйтесь на наші сторінки в Facebook, Viber і Instagram. Також у нас є чат "Дніпро, підвези", де ви можете знайти собі попутників.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах