У поліції показали наслідки обстрілів Дніпропетровщини - фото: t.me/gunpvdp
Вночі 8 лютого окупанти обстріляли Дніпропетровську область з важкої артилерії. У поліції показали наслідки ворожих атак.
Як повідомили в ГУНП Дніпропетровської області, під вогонь ворога потрапила Червоногригорівська громада Нікопольського району. Російські снаряди пошкодили там стіни і вікна церкви. Також – пам’ятник Героям, які полягли за свободу і незалежність.
Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації
За словами очільника Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака, у Червоногригорівській громаді також пошкоджено сім житлових будинків, споруди, газогін та електромережі.
Правоохоронці продовжують збирати речові докази та документують наслідки атак по Нікопольському району.
Нагадаємо, сьогодні вночі, 8 лютого, окупанти знову обстріляли Нікопольський район Дніпропетровської області. Як повідомив голова Дніпропетровської обласної ради, з важкої артилерії ворог вдарив по Червоногригорівській громаді. По ній прилетіло близько 20 снарядів. На щастя, люди не постраждали. В інших районах Дніпропетровської області ніч минула спокійно.
Будьте в курсі останніх новин – підписуйтесь на наші сторінки в:
Також у нас є чат "Дніпро, підвези", де ви можете знайти собі попутників.