Стало відомо, у який день на Дніпропетровщині не відключатимуть світло

Стало відомо, у який день на Дніпропетровщині не відключатимуть світло

Стало відомо, у який день на Дніпропетровщині не відключатимуть світло - фото: facebook.com/Dniproinfo

Події
07 лютого 17:11

У Дніпропетровській області визначено день, у який не будуть вимикати світло. Це потрібно для вимірювання максимального споживання електроенергії в нашому регіоні та в інших областях України.

Так, у Дніпрі та області світло не будуть вимикати 16 лютого 2023 року. Однак в інші дні можуть бути зміни в звичних графіках відключення та застосовані деякі обмеження. Про це повідомили в НЕК Укренерго.

– Почергово у кожній області на один день повністю будуть зняті обмеження споживання. Оскільки в енергосистемі дефіцит потужності, спричинений російськими атаками, одночасно в областях, де не проводяться виміри в конкретний день, ліміти споживання можуть бути дещо знижені. Але енергетики будуть робити все можливе, щоб споживачі не відчули додаткового дискомфорту через проведення вимірів, – зазначили в компанії.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Такі виміри потрібні для того, щоб визначити, скільки споживає кожна область в умовах нормальної роботи енергосистеми. Вони також допоможуть скоригувати ліміти і забезпечити рівномірний їх розподіл між областями, враховуючи переміщення підприємств до інших регіонів, міграцію населення та інші зміни, які виникли під час війни.

Графік вимірювання споживання електроенергії областями УкраїниГрафік вимірювання споживання електроенергії областями України - фото: npcukrenergo

Варто зазначити, що графік орієнтовний і може змінитися у разі погіршення ситуації в енергосистемі та ворожих атак на неї.

Будьте в курсі останніх новин – підписуйтесь на наші сторінки в Facebook, Viber і Instagram. Також у нас є чат "Дніпро, підвези", де ви можете знайти собі попутників.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах