У місті на Дніпропетровщині змінили графік роботи вуличного освітлення

У місті на Дніпропетровщині змінили графік роботи вуличного освітлення -

У місті на Дніпропетровщині змінили графік роботи вуличного освітлення - фото: pexels.com

Події
05 грудня 2022 12:32

У Павлограді Дніпропетровської області міська влада вирішила внести зміни у графік роботи зовнішнього освітлення.

Як повідомили у Павлоградському виконкомі, протягом останніх двох днів комунальники готувалися до зміни графіку включення освітлення місць загального користування. Так, зовнішнє освітлення у Павлограді відтепер вмикатиметься з настанням сутінків, а вимикатиметься о 19:00. Вночі з 03:45 до 05:00 світло вмикати теж не будуть.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Містян просять враховувати цю інформацію під час планування поїздок. У разі необхідності перебування на вулиці у темний час доби використовуйте світловідбиваючі елементи одягу та ліхтарики.

Раніше у Павлограді заради економії електроенергії прийняли низку рішень. Зокрема обмежили роботу кафе та ресторанів до 20:00, а також рекомендувати кондитерським та хлібобулочним цехам виготовляти продукцію з 11:00 до 16:00.

Нагадаємо, що з 5 грудня Дніпропетровська область переходить до менш жорстких відключень електропостачання. Вони будуть діяти за умови тотальної економії.

Будьте в курсі останніх новин – підписуйтесь на наші сторінки в:

Також у нас є чат "Дніпро, підвези", де ви можете знайти собі попутників.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах