У ГУР розповіли, на скільки років ще вистачить ракет у РФ

У ГУР розповіли, на скільки років вистачить ракет у РФ -

У ГУР розповіли, на скільки років вистачить ракет у РФ - фото: pravda.com.ua

Події
09 вересня 10:42

У ГУР розповіли, що в РФ залишилося менше 200 "Іскандерів", але старих С-300 вистачить ще на кілька років.

Як повідомив представник ГУР МОУ у підкасті "(без)Безпечна країна", "Іскандерів" у Росії вже дефіцит. Нині їх застосовують дуже рідко. Востаннє це було ще у серпні, коли росіяни атакували район Києва з території Білорусі.

Проте старих ракет С-300 багато. Вони знаходяться на зберіганні вже більше 30 років, а більшість із них – вже 35-40 років. За словами Вадима Скибицького, такі ракети потрібно вже виводити з бойового складу та переробляти. Але замість того, щоб витрачати гроші на утилізацію, росіяни випускають їх по Україні.

Представник ГУР каже, що таких старих ракет ще близько 7 тисяч. Якщо вони використовуватимуть їх так, як зараз, то їх вистачить ще на три роки.

Систем "Калібр" росіяни могли виготовляти по 150-180 на рік. Але близько 70% комплектуючих – не російського виробництва. Тому все, що залишилося, вони вже зберігають.

Будьте в курсі останніх новин – підписуйтесь на наші сторінки в Facebook, Viber і Instagram. Також у нас є чат "Дніпро, підвези", де ви можете знайти собі попутників.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах