Як отримати матеріальну допомогу, якщо вас поранило через ракетний удар по Дніпру

Як отримати матеріальну допомогу, якщо вас поранило через ракетний удар по Дніпру

Як отримати матеріальну допомогу, якщо вас поранило через ракетний удар по Дніпру - фото: nizhyn.in.ua

Події
05 серпня 15:03

У Дніпрі можна отримати матеріальну допомогу, якщо ви постраждали через ракетний удар і отримали поранення. Мер міста Борис Філатов розповів, куди звертатися, аби отримати кошти. 

Якщо через ракетний удар ви отримали поранення і потребуєте грошової компенсації за оперативне втручання, подальше лікування та реабілітацію, вам треба звернутися до департаменту соціальної політики за номером (068)-913-46-88.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Матеріальну допомогу можна отримати, якщо внаслідок обстрілу Дніпра загинув ваш родич. Потрібно також повідомити про це департаменту соцполітики. 

Нагадаємо, мешканці Дніпропетровської області, які мають інвалідність, можуть безкоштовно отримати засоби реабілітації. Це може бути коляска, милиці, ходунки, ортопедичне взуття чи протез.

Для людей з інвалідністю працює спеціальний електронний кабінет. Новому користувачеві потрібно спочатку зареєструватися, заповнивши стандартну анкету. 

Після цього можна подати заявку на отримання необхідного засобу реабілітації. Вона надсилається разом із пакетом документів, засвідчених електронним підписом. Вибрати коляску, милиці, ходунки, ортопедичне взуття чи протез можна буде з інтерактивного каталогу. Якщо щось не виходить, то детальна інструкція тут, а проконсультуватися можна за телефоном – (044) 293 17 49 або написавши на електронну пошту CBI@ispf.gov.ua. 

Будьте в курсі останніх новин – підписуйтесь на наші сторінки в Facebook, Viber і Instagram. Також у нас є чат "Дніпро, підвези", де ви можете знайти собі попутників.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах