Як жителям Дніпра та області безкоштовно отримати інвалідний візок, милиці чи протез

Як жителям Дніпра та області безкоштовно отримати інвалідний візок, милиці чи протез

Як жителям Дніпра та області безкоштовно отримати інвалідний візок, милиці чи протез - фото: freepik.com

Події
03 серпня 14:58

Мешканці Дніпропетровської області, які мають інвалідність, можуть подати заявку на безкоштовне отримання коштів реабілітації. Це може бути коляска, милиці, ходунки, ортопедичне взуття чи протез.

Як повідомили у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації, для людей з інвалідністю працює спеціальний електронний кабінет. Новому користувачеві потрібно спочатку зареєструватися, заповнивши стандартну анкету.

Зараз все найоперативніше в нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Після цього можна подати заявку на отримання необхідного засобу реабілітації. Вона надсилається разом із пакетом документів, засвідчених електронним підписом. Вибрати коляску, милиці, ходунки, ортопедичне взуття чи протез можна буде з інтерактивного каталогу.

Якщо щось не виходить, то детальна інструкція тут, а проконсультуватися можна за телефоном – (044) 293 17 49 або написавши на електронну пошту CBI@ispf.gov.ua.

Зазначимо, що у 2022 році вже понад 19 400 мешканців Дніпропетровської області отримали направлення на безкоштовні засоби реабілітації.

Будьте в курсі останніх новин – підписуйтесь на наші сторінки в Facebook, Viber і Instagram. Також у нас є чат "Дніпро, підвези", де ви можете знайти собі попутників.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах