Яка наразі ситуація з коронавірусом на Дніпропетровщині

Яка наразі ситуація з коронавірусом на Дніпропетровщині -

Яка наразі ситуація з коронавірусом на Дніпропетровщині - фото: freepik.com

Події
21 травня 14:00

На території Дніпропетровської області продовжує знижуватися захворюваність на коронавірус. З кожним тижнем в регіоні виявляють все менше нових випадків.

Як повідомили у Дніпропетровському ОЦКПХ МОЗ, у період з 13 по 19 травня в області зареєстрували 77 випадків COVID-19. Всього з початку пандемії на Дніпропетровщині офіційно виявили 319 011 випадків. Серед захворілих кількість дорослих складає 92,9%, а дітей до 17 років – 7,1%. Від ускладнень, викликаних коронавірусом, померли 9 877 мешканців області. Одужати вдалося 308 932 пацієнтам.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Що стосується ГРВІ, то за тиждень до лікарень звернулося 2 588 осіб. При цьому відмічається ріст захворюваності серед дітей. До закладів охорони здоров’я з приводу ГРВІ госпіталізували 262 людей (у тому числі 117 дітей).

Захворюваність на гострі кишкові інфекції (ГКІ) по області, порівняно з попереднім тижнем, знизилась. Всього зареєстровано 58 випадків ГКІ. На поточному тижні зареєстровано 3 випадки вірусного гепатиту. Спалахів інфекційних захворювань, в тому числі особливо небезпечних інфекцій, за тиждень не було.

Будьте в курсі останніх новин – підписуйтесь на наші сторінки в Facebook, Viber і Instagram. Також у нас є чат "Дніпро, підвези", де ви можете знайти собі попутників.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах