У міськраді розповіли про стан критичної інфраструктури у Дніпрі

У міськраді розповіли про стан критичної інфраструктури у Дніпрі -

У міськраді розповіли про стан критичної інфраструктури у Дніпрі - фото: dniprorada.gov.ua

Комуналка
29 листопада 2022 11:07

Робота критичної інфраструктури у Дніпрі повністю залежить від подачі електроенергії. Після масштабного блекауту у місті відновили постачання води й тепла.

За словами головного спеціаліста відділу забезпечення діяльності міського голови та його заступників Антона Андрієнка, усі системи працюють, але залежно від аварійних відключень електроенергії можливі перебої з водопостачанням чи зменшенням тиску. Від цього залежить і подача тепла, оскільки у процесі використовується вода. 

Він пояснив, що всі процеси життєдіяльності міста (електроенергія, вода, тепло) пов’язані між собою. За відсутності подачі електроенергії на об’єкти водопостачання на 100% не можна гарантувати роботу об’єктів теплопостачання. Тому містян просять з розумінням поставитися до ситуації, оскільки усі служби працюють і докладають усіх зусиль, щоб у помешканнях містян були вода, тепло, світло.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Зі слів головного інженера комунального підприємства "Дніпроводоканал" Юрія Рескаленка, наразі водопостачання подається стабільно в усі райони міста. Він зазначив, що робота насосних станцій водопостачання цілком залежить від стабільної подачі електроенергії.

Там, де насосні станції підпадають під графіки аварійних відключень електрики, то є незначні перебої у подачі води, оскільки необхідно перезапустити систему. На це потрібно до години часу. Районним насосним станціям для стабілізації водопостачання може знадобитися трохи більше часу. У разі відключення від електроенергії насосних станцій водовідведення використовують пересувні генератори.

У Дніпрі зараз працюють усі котельні. Однак ситуація може змінюватися щохвилини, оскільки продовжують діяти аварійні, віялові, екстрені відключення електроенергії. Забезпечити усі 375 котелень генераторами неможливо, до того ж вони не вирішують питання цілком. Якщо немає водопостачання, генератор не допоможе.

Будьте в курсі останніх новин – підписуйтесь на наші сторінки в Facebook, Viber і Instagram. Також у нас є чат "Дніпро, підвези", де ви можете знайти собі попутників.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах