Росіяни намагаються прорватися до кордонів Дніпропетровської області, - Зеленський

Росіяни намагаються прорватися до кордонів Дніпропетровської області, - Зеленський -

Росіяни намагаються прорватися до кордонів Дніпропетровської області, - Зеленський - фото: slovoidilo.ua

Події
28 травня 15:45

Президент України Володимир Зеленський повідомив про спроби російських військ перетнути адміністративний кордон Дніпропетровщини.

28 травня 2025 року Президент України Володимир Зеленський під час спілкування з журналістами заявив, що російські війська роблять усе можливе, щоб перетнути адміністративний кордон Дніпропетровської області. За його словами, це одна з головних цілей окупантів на найближчий час, - пише "Укрінформ".

Зеленський зазначив, що росіяни хочуть захопити Покровськ та продовжують активні дії на Луганщині та Донеччині. Крім того, вони мають намір створити 10-кілометрову буферну зону на Сумщині. Президент підкреслив, що ці дії є частиною стратегічного плану Росії, який вона реалізує ще з 2014 року.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації.

Нещодавно в російських ЗМІ з'явилася інформація про те, що їхні війська нібито вийшли на кордон1 Дніпропетровської області. Однак ця інформація була спростована українськими військовими та аналітиками. Зокрема, проєкт DeepState повідомив, що російські військові, які намагалися просунутися в районі Новомиколаївки, були знищені.

Хоча ситуація на фронті залишається напруженою, наразі немає підстав для паніки серед мешканців області. Військове командування та місцева влада контролюють ситуацію та вживають необхідних заходів для забезпечення безпеки населення.

Мешканцям рекомендується:

  • Слідкувати за офіційними повідомленнями від місцевої влади та військового командування;
  • Не поширювати неперевірену інформацію та фейки;
  • Бути готовими до можливих змін у безпековій ситуації та дотримуватися рекомендацій з цивільної оборони;
  • Підтримувати зв'язок із родичами та близькими, особливо тими, хто проживає поблизу лінії фронту;
  • У разі необхідності - бути готовими до евакуації згідно з вказівками місцевої влади.

Будьте в курсі останніх новин – підписуйтесь на наші сторінки в:

Також у нас є чат "Дніпро, підвези", де ви можете знайти собі попутників.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах