У Дніпропетровській області чоловіка засудили до 4 років через загибель дитини: що сталося фото: sud.ua
Суд на Дніпропетровщині визнав винним голову благодійної організації у справі про загибель дитини під час відпочинку біля водойми. За вироком, чоловіка засуджено до 4 років позбавлення волі.
Крім основного покарання, йому також заборонено протягом трьох років обіймати керівні посади у закладах, що займаються вихованням, розвитком або відпочинком дітей, повідомили у Дніпропетровській обласній прокуратурі.
Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації
Як встановило слідство, керівник благодійного фонду організував для дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, відпочинок у польових умовах — у наметовому таборі біля водойми. Проте не були створені належні умови безпеки, зокрема — не було облаштованого місця для купання та відповідального персоналу.
У результаті один з дітей, малолітній хлопчик, залишившись без нагляду, зайшов до води та потонув. Як з’ясувалося, дитина не вміла плавати.
Ці порушення стали підставою для притягнення голови організації до кримінальної відповідальності. Прокуратура довела в суді, що саме через службову недбалість загинула дитина.
Рішення суду вже набрало чинності. Чоловік відбуватиме покарання у вигляді позбавлення волі, а також не матиме права займати керівні посади у дитячих установах протягом трьох років після звільнення.
Правоохоронці закликають організаторів дитячого дозвілля ретельно дотримуватися вимог безпеки та не нехтувати стандартами, особливо під час роботи з уразливими категоріями дітей.
Раніше, ми писали про те, кому платитимуть 2,27 мільйонів гривень.
Будьте в курсі останніх новин – підписуйтесь на наші сторінки в:
Також у нас є чат "Дніпро, підвези", де ви можете знайти собі попутників.