Солодощі, халва та згущене молоко: чим годують в Україні військовополонених РФ

Солодощі, халва та згущене молоко: чим годують в Україні військовополонених РФ

Солодощі, халва та згущене молоко: чим годують в Україні військовополонених РФ фото: mil.in.ua

Події
20 червня 16:29

Українські захисники повертаються з полону росіян знесиленими та знедоленими на відміну від окупантів. 

Утім російських полонених годують продуктами, які інколи не можуть купити і самі українці, - пише ТСН.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Ситуація викликала резонанс після чергового обміну полоненими 31 травня, коли світ побачив воїнів ЗСУ знесиленими. У той час, на сайті державних закупівель "Prozorro" оприлюднили тендерина закупівлю продуктів для російських військовополонених.

Серед бажаного товару для закупівель виявилися кілограми карамелі, десятки упаковок крекерів, згущеного молока, халви, шоколадок та, навіть, цигарки.

Солодощі, халва та згущене молоко: чим годують в Україні військовополоненихСолодощі, халва та згущене молоко: чим годують в Україні військовополонених фото: ТСН

Один з тендерів вже завершений. За його умовами закупили 20,4 кг карамелі за 2 999 гривень 82 копійок, яку доставлять до кінця 2024 року. Також мають доставити 30 упаковок згущеного молока для установ за 1 286 гривень 40 копійок. А також для ворогів закупили безалкогольний напій "Coca-Cola".

Солодощі, халва та згущене молоко: чим годують в Україні військовополоненихСолодощі, халва та згущене молоко: чим годують в Україні військовополонених фото: ТСН

Журналісти звернулися до Департаменту питань виконання кримінальних покарань з проханням прокоментувати ці закупівлі. Утім, відповіді так і не отримали.

Військовий експерт Владислав Селезньов підтримав необхідність закуповувати для полонених росіян карамельки та згущене молоко. За його словами, Україна є державою, яка сумлінно дотримується норм права та алгоритму, який визначається міжнародними конвенціями, зокрема – Женевською.

Тим паче, брати приклад з рф, на його думку, неправильно. А калорійне харчування передбачене аспектами норм та правил, визначених міжнародним законодавством.

Раніше, ми писали, що обрати у 2024 році: мобілізацію чи службу за контрактом. 

Будьте в курсі останніх новин – підписуйтесь на наші сторінки в Facebook, Viber і Instagram. Також у нас є чат "Дніпро, підвези", де ви можете знайти собі попутників.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах