Ніколи не підбирайте амортизатори підвіски самотужки, якщо у вас повний привід

Ніколи не підбирайте амортизатори підвіски самотужки, якщо у вас повний привід - фото

Ніколи не підбирайте амортизатори підвіски самотужки, якщо у вас повний привід - фото

Події
21 червня 10:13

Підбір амортизаторів підвіски для повнопривідних автомобілів є складним завданням, яке потребує спеціалізованих знань. Конструкція підвіски повнопривідних авто значно відрізняється від моноприводних, і кожна марка автомобіля має свої унікальні характеристики. Наприклад, у марок Renault, Toyota, Mercedes, і Audi амортизатори підвіски мають різні кріплення, розташування супутніх деталей і довжину штока. На одній і тій самій моделі, для монопривода та повнопривідних автомобілів. Неправильний вибір амортизатора призведе до серйозних проблем з підвіскою авто..

В чому різниця між моноприводом і повним приводом

Монопривод передає потужність на два колеса, тоді як повний привід передає потужність на всі чотири.

Основна відмінність між моноприводними і повноприводними автомобілями полягає в складності конструкції підвіски. У повнопривідних автомобілях підвіска має додаткові компоненти, такі як диференціали та карданні вали, що забезпечують рівномірний розподіл потужності на всі колеса. Це робить вибір амортизаторів більш складним, оскільки вони повинні враховувати додаткові навантаження і забезпечувати стабільність підвіски в різних умовах.

Які конструкційні відмінності амортизаторів

Різні марки автомобілів мають свої унікальні конструкційні особливості амортизаторів. Наприклад, амортизатори для Renault можуть мати інші кріплення, ніж амортизатори для Toyota або Mercedes. Це ускладнює самостійний підбір запчастин, адже неправильний вибір може призвести до несправностей.

Ніколи не підбирайте амортизатори підвіски самотужки, якщо у вас повний привід фото 1Ніколи не підбирайте амортизатори підвіски самотужки, якщо у вас повний привід фото 1

Амортизатори для різних приводів мало відрізняються зовні. Але мають різний номер у каталозі:

●      для повного приводу Bilstein 22-214287

●      для заднього приводу Bilstein 22-135001

Ніколи не підбирайте амортизатори підвіски самотужки, якщо у вас повний привід фото 2 1Ніколи не підбирайте амортизатори підвіски самотужки, якщо у вас повний привід фото 2

Для амортизаторів Mercedes візуально побачити різницю неможливо. Однак різниця в довжині амортизаторів наживо є - на повному приводі він довший. І вони мають різний номер у каталозі:

●      для повного приводу Bilstein 24-264471

●      для заднього приводу Bilstein 24-264457

Отвори для кріплення

Розміри і розташування отворів для кріплення можуть значно відрізнятися у різних моделей автомобілів. Якщо отвори для кріплення не співпадають, встановлення амортизаторів стане неможливим.

Розташування місця кріплення супутніх деталей
Місця кріплення супутніх деталей, таких як стабілізатори поперечної стійкості або тяги, також можуть відрізнятися. Якщо амортизатор не сумісний з цими деталями, це призведе до неправильної роботи підвіски, підвищеної вібрації і шуму під час їзди.

Довжина штока

Довжина штока амортизатора впливає на хід підвіски і комфорт їзди. Занадто короткий шток обмежує хід підвіски, що може призвести до частішого удару амортизатора об межі ходу. Занадто довгий шток, навпаки, може призвести до надмірного розкачування автомобіля, що погіршує керованість.

Які наслідки неправильного вибору амортизаторів
Якщо купити неправильний амортизатор для повнопривідного автомобіля. Це призведе до серйозних проблем.

●      Втрата часу та грошей. Після самостійного підбору амортизаторів, ви можете виявити, що вони не підходять. Вам доведеться витратити додатковий час на повернення і пошук нових деталей.

●      Амортизатори, які не відповідають вашому авто, неможливо встановити. Вони можуть мати неправильні отвори для кріплення або невідповідну довжину штока.

●      Навіть якщо амортизатори вдасться встановити, вони можуть працювати неправильно. Невідповідні амортизатори можуть спричинити швидке зношування інших компонентів підвіски.

Чому варто довіряти професіоналам

Звернення до професіоналів для вибору амортизаторів має багато переваг.

●      Гарантія. Професіонали дають гарантію на свої роботи і підібрані деталі.

●      Досвід. Вони знають специфікації різних марок і моделей автомобілів. Це дозволяє їм швидко і точно підібрати необхідні амортизатори.

●      Якість робіт. Професіонали використовують спеціалізоване обладнання і дотримуються всіх стандартів установки.

Крім того, звернення до професіоналів економить ваш час. Вам не потрібно витрачати години на пошук і вивчення різних моделей амортизаторів. Фахівці допоможуть купити стійки на ваше авто, позбавивши вас проблем.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах