Філатов анонсував збільшення зарплат вихователям дитсадків Дніпра

Філатов анонсував збільшення зарплат вихователям дитсадків Дніпра -

Філатов анонсував збільшення зарплат вихователям дитсадків Дніпра - фото: bidlanepeak.info

Події
05 червня 17:45

Найближчої сесії депутатський корпус міськради Дніпра розгляне виділення близько 35 млн грн на виплату муніципальних надбавок для вихователів дитячих садочків та їхніх помічників.

Про це заявив мер Борис Філатов. Він наголосив, що місто підвищить їхню зарплатню навіть попри те, що зараз усі можливі ресурси Дніпра кинуті на системну підготовку до складної зими.

-Це ініціатива суто на рівні територіальної громади. Адже з усіма викликами війни, необхідністю пропрацьовувати найтяжчі сценарії виходів з блекаутів чи утримання енергосистеми, разом із багатомільйонними закупівлями дронів та техніки для Сил оборони, ми також маємо підставити плече тим, хто турбується про найменших наших дніпрян. Це буде справедливо, - наголосив Філатов.

Доплата передбачає до тисячі гривень. Конкретний розмір визначатиметься з урахуванням освітньо-кваліфікаційного рівня, досвіду роботи та кваліфікаційної категорії.

Також, як відомо, торік мерія вже вводила надбавки вихователям - одні з найвищих серед міст.

Філатов анонсував збільшення зарплат вихователям дитсадків Дніпра фото 1Філатов анонсував збільшення зарплат вихователям дитсадків Дніпра фото 1

Будьте в курсі останніх новин – підписуйтесь на наші сторінки в Facebook, Viber і Instagram. Також у нас є чат "Дніпро, підвези", де ви можете знайти собі попутників.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах