Стало відомо, чому потужні укріплення не можна збудувати прямо на кордоні з Росією

Стало відомо, чому потужні укріплення не можна збудувати прямо на кордоні з Росією.

Стало відомо, чому потужні укріплення не можна збудувати прямо на кордоні з Росією. Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Події
13 травня 19:18

Після атак, які зробила останніми днями Російська федерація на українські позиції в Харківській області, піднялася дискусія, чому ЗСУ не перетворили лінію державного кордону на неприступну фортецю.

Про відсутність фортифікаційних укріплень на кордоні заявив командир взводу розвідки 1-го стрілецького батальйону 57-ї окремої мотопіхотної бригади Денис Ярославський. Відповів йому голова Держспецтрансслужби Яковець, повідомляють у телеграм-каналі журналіста Андрія Цаплієнка.

Виявляється, споруджувати укріплення в "мінус три поверхи" прямо на кордоні неможливо, а серйозні лінії фортифікації йдуть далі вглиб української території.

"Перший рубіж і так званий передній край, звичайно, він утримується підрозділами, обладнується самими підрозділами. І тут говорити про використання важкої техніки, споруд, на жаль, немає можливості", - заявив Яковець.

Перший рубіж української оборони на Харківщині розташований на відстані від 1,5 до 5-6 кілометрів від кордону з Росією. А от де точно знаходиться другий рубіж, Яковець не сказав – з міркувань безпеки. Третій рубіж оборони розташований на різній відстані від лінії кордону – від 17 до 35 кілометрів.

Будьте в курсі останніх новин – підписуйтесь на наші сторінки в Facebook, Viber і Instagram. Також у нас є чат "Дніпро, підвези", де ви можете знайти собі попутників.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах