Мешканці Дніпра вдячні за оновлені дороги

Мешканці Дніпра вдячні за оновлені дороги -

Мешканці Дніпра вдячні за оновлені дороги - фото: dniprorada.gov.ua

Події
11 грудня 2023 15:59

Магістральні, внутрішньоквартальні дороги, пішохідні зони: у Дніпрі цього року оновили більше ніж 700 тисяч квадратних метрів пошкодженого асфальтового покриття.

У Дніпрі цього року відремонтували більше ніж 700 тисяч квадратних метрів зруйнованого дорожнього покриття. Це магістральні, внутрішньоквартальні дороги, пішохідні зони. 

За словами начальника управління інфраструктури департаменту благоустрою та інфраструктури ДМР Дмитра Коробова, цьогоріч виконано багато ремонтів дорожнього покриття, оскільки торік діяла постанова Кабміну № 590, яка забороняла це робити. Головну увагу приділено магістральним дорогам - там, де курсує громадський транспорт.

Мешканці Дніпра вдячні за оновлені дороги -Мешканці Дніпра вдячні за оновлені дороги - фото: dniprorada.gov.ua

- Ремонти зробили у різних районах міста, зокрема й на правому та лівому березі. Це і проспект Миру, бульвар Слави, де застосували комплексний підхід. Зробили нове дорожнє, тротуарне покриття, пониження бордюрів, велодоріжки, тактильну плитку тощо. Також на вулиці Робочій замінили верхній шар зруйнованого асфальтобетонного покриття площею близько 80 тисяч квадратних метрів. При ремонті вулиці Робочої ще й оновили тротуар на прилеглій вулиці Національної Гвардії. На вулиці Кавалерійській теж зробили дорогу. А також і внутрішньоквартальні проїзди у районі згаданих вулиць, - зазначив Дмитро Коробов.

Мешканці Дніпра вдячні за оновлені дороги -Мешканці Дніпра вдячні за оновлені дороги - фото: dniprorada.gov.ua

При ремонтах внутрішньоквартальних доріг у місті теж застосували комплексний підхід. Цього року зробили понад 60 локацій. Приділили увагу і оновленню пішохідних зон, зокрема й у нагірній частині міста, де жвавий рух пішоходів.

- При таких ремонтах теж дотримувалися безбар’єрності. По вулиці Сергія Єфремова, провулку Євгена Коновальця припідняли пішохідні переходи, аби автомобілі знижували швидкість. У цілому об’єкти для ремонту доріг обирали ті, які вже давно не ремонтували, була аварійна ямковість. Щодо внутрішньоквартальних доріг, то відпрацювали відповідні заявки від мешканців міста за 2021 рік, - додав Дмитро Коробов.

Дніпрянка Яна схвалює ремонти доріг у місті.

Мешканці Дніпра вдячні за оновлені дороги -Мешканці Дніпра вдячні за оновлені дороги - фото: dniprorada.gov.ua

- Як добре, що у місті комплексно ремонтують дороги. Пересуваюсь різними районами. Як водійці мені ці роботи видно. Наприклад, гарно зробили і вулицю Робочу. Тепер зручно тут їздити, - підкреслила Яна.

Дівчина зазначила, що зробили також багато дворів. Вона підтримує виконання таких дорожніх робіт, адже це не лише комфорт, а й безпека.

Будьте в курсі останніх новин – підписуйтесь на наші сторінки в Facebook, Viber і Instagram. Також у нас є чат "Дніпро, підвези", де ви можете знайти собі попутників.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах