Яка ситуація з коронавірусом і ГРВІ у Дніпропетровській області

Яка ситуація з коронавірусом і ГРВІ у Дніпропетровській області

Яка ситуація з коронавірусом і ГРВІ у Дніпропетровській області - фото: freepik.com

Події
15 лютого 2023 18:02

У Дніпрі зменшується кількість хворих на коронавірус та ГРВІ.

Як повідомили в Дніпропетровському обласному лабораторному центрі, з 3 по 9 лютого 2023 року у нашому регіоні на ГРВІ, з підозрою на коронавірус, захворіло 10 038 людей. З них 3211 (32,0%) – діти віком до 17 років.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Якщо порівнювати з попереднім тижнем, то захворюваність знизилась на 4,3%. Дорослі хворіють менше на 3,3%, а діти до 17 років – на 6,4%. Інтенсивний показник захворюваності по області (339,1) нижче епідемічного порогу на 45,2%.

Знизилась і кількість госпіталізованих осіб на 7,1 %, а серед дітей – на 31,5%. Всього за тиждень було госпіталізовано 475 людей (4,7% від захворілих), з них 174 дитини (5,4% від захворілих дітей).

Нагадаємо, за період з 3 лютого по 9 лютого фахівці також перевірили питну воду у різних районах Дніпропетровщини на мікробіологічні та фізико-хімічні показники. Всього було досліджено 181 пробу. За мікрообіологічними показниками вода у нашій області відповідає санітарним нормам. За фізико-хімічними показниками є відхилення у 34 досліджених пробах. 

Будьте в курсі останніх новин – підписуйтесь на наші сторінки в Facebook, Viber і Instagram. Також у нас є чат "Дніпро, підвези", де ви можете знайти собі попутників.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах