Міська рада Дніпра ухвалила виплати по 1 мільйону гривень мешканцям, чиє житло зруйнувала армія РФ

Міська рада Дніпра ухвалила виплати по 1 мільйону гривень мешканцям, чиє житло зруйнувала армія РФ

Міська рада Дніпра ухвалила виплати по 1 мільйону гривень мешканцям, чиє житло зруйнувала армія РФ - фото: dniprorada.gov.ua

Події
25 сiчня 2023 13:52

Під час 33-ї сесії 25 січня депутати Дніпра підтримали низку змін до муніципальної програми допомоги містянам, постраждалим від ракетних обстрілів РФ. Це створило офіційний механізм виплат до 1 мільйона гривень за зруйноване житло єдиним платежем. Раніше на цьому наголошував мер Дніпра Борис Філатов.

Нинішнє рішення сесії подвоїло суму відшкодувань, яка була ухвалена восени минулого року.

"Прошу всіх сконцентруватися на тому, що ми і далі будемо цю допомогу якось посилювати. Може, адресно – якщо новий керівник області не дотримається даних раніше обіцянок облдержадміністрації додати гроші до наших виплат", – сказав Філатов, звертаючись до депутатів.

Отримати свої гроші люди, чиї квартири і приватні будинки понівечили російські терористи, зможуть після всіх обстежень та інструментальних оцінок. Із поданням та оформленням документів на виплати допоможуть в адміністраціях районів.

Філатов наголосив: місто робить усе, щоб люди мали більші грошові виплати і не лише з бюджету. Це не тільки перемовини з облдержадміністрацією, а і взаємодія з відповідальним бізнесом та містами-побратимами Дніпра.

Дніпро ухвалило виплати по 1 мільйону гривень мешканцям, житло яких зруйнував обстріл РФДніпро ухвалило виплати по 1 мільйону гривень мешканцям, житло яких зруйнував обстріл РФ - фото: dniprorada.gov.ua

Будьте в курсі останніх новин – підписуйтесь на наші сторінки в Facebook, Viber і Instagram. Також у нас є чат "Дніпро, підвези", де ви можете знайти собі попутників.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах