Потяги із Дніпра та Запоріжжя будуть ходити за новим графіком

Потяги з Дніпра та Запоріжжя будуть ходити за новим графіком

Потяги з Дніпра та Запоріжжя будуть ходити за новим графіком - фото: glavcom.ua

Події
13 вересня 10:04

Деякі потяги з Дніпра та Запоріжжя будуть ходити за новим розкладом. Причина – проведення планових робіт на Придніпровській залізниці.  

Так, з 13 по 16 вересня і з 19 по 20 вересня приміські потяги із Запоріжжя та Дніпра змінять графік руху:

  • № 6534/6533 Запоріжжя – Дніпро-Головний до станції Синельникове-1 курсуватиме згідно з чинним розкладом, далі: станція Синельникове-1 – 08:14-08:30; станція Синельникове-2 – 08:37-08:38; станція Іларіонове – 08:57-08:58; станція Ігрень – 09:08-09:16; станція Нижньодніпровськ-Вузол, парк Г – 09:24-09:26; станція Нижньодніпровськ-Вузол, парк Л – 09:28-09:29; станція Нижньодніпровськ – 09:36-09:37; прибуття до станції Дніпро-Головний о 09:47;
  • приміський поїзд № 6548/6547 Дніпро-Головний – Запоріжжя-2 відправлятиметься зі ст. Дніпро-Головний о 10:13 (замість 10:15); далі: ст. Нижньодніпровськ – 10:22-10:23; ст. Нижньодніпровськ-Вузол, парк Л – 10:32-10:33; ст. Нижньодніпровськ-Вузол, парк Г – 10:37-10:38; ст. Ігрень – 10:47-10:48; ст. Іларіонове – 10:58-10:59; ст. Синельникове-2 – 11:17-11:18; ст. Синельникове-1 – 11:25-11:26; ст. Івківка – 11:37-11:38; пл. 1045-й км – 11:43-11:44; пл. 1049-й км – 11:49-11:50; ст. Славгород-Південний – 11:56-11:57; пл. 1061-й км – 12:04-12:05; пл. 1063-й км – 12:08-12:09; ст. Новогупалівка – 12:15-12:16; пл. 1074-й км – 12:23-12:24; ст. Вільнянськ – 12:32-12:33, ст. Янцеве – 12:43-12:44; ст. Запоріжжя-Вантажне – 12:55-12:56; пл. Іскра – 13:00-13:01; пл. Мотор – 13:04-13:05; ст. Запоріжжя-1 – 13:12-13:32; прибуття до ст. Запоріжжя-2 о 13:41;
  • приміський поїзд № 6124/6123 Дніпро-Головний – Запоріжжя-1 вирушатиме зі ст. Дніпро-Головний о 14:00; ст. Нижньодніпровськ – 14:10-14:11; пл. 196-й км – 14:17-14:18; ст. Нижньодніпровськ-Вузол, парк Л – 14:25-14:26; ст. Нижньодніпровськ-Вузол, парк Г – 14:29-14:30; пл. Ксенівка – 14:36-14:37; ст. Ігрень – 14:42-14:43; пл. 212-й км – 14:50-14:51; ст. Іларіонове – 14:56-14:57; пл. 219-й км – 15:00-15:01: пл. 222-й км – 15:04-15:05; пл. 225-й км – 15:08-15:09; пл. Хорошеве – 15:12-15:13; пл. 230-й км – 15:16-15:18; пл.235-й км – 15:21-15:22; ст. Синельникове-2 – 15:25-15:26; ст. Синельникове-1 – 15:33-15:34; ст. Івківка – 15:45-15:46; пл.1045-й км – 15:51-15:52; пл. 1049-й км- 15:57-15:58; ст. Славгород-Південний – 16:04-16:05; пл. 1061-й км – 16:12-16:13; пл. 1063-й км – 16:16-16:17; ст. Новогупалівка – 16:22-16:23; пл. 1074-й км – 16:30-16:31; ст. Вільнянськ – 16:38-16:39; ст. Янцеве – 16:48-16:49; ст. Запоріжжя-Вантажне – 17:00-17:01; пл. Іскра – 17:05-17:06; пл. Мотор – 17:08-17:09; ст. Запоріжжя-1 – 17:16 (замість 17:11);
  • приміський поїзд № 6111 Синельникове-1 – Дніпро-Головний відмінено;
  • приміський поїзд № 6172 Дніпро-Головний – Красноград відправлятиметься зі ст. Дніпро-Головний о 08:40 (замість 08:50); пл. 193-й км – 08:48-08:49; ст. Нижньодніпровськ – 08:52-08:54; пл. 196-й км – 09:02-09:03; ст. Нижньодніпровськ-Вузол, парк Л – 09:13-09:14; пл. 195-й км – 09:24-09:25; пл. 194-й км – 09:27-09:28; пл. 192-й км – 09:30-09:31; пл. Олександрівка – 09:34-09:35; ст. Самарівка – 09:37-09:39; далі згідно з чинним розкладом;
  • приміський поїзд № 6110 Дніпро-Головний – Чаплине вирушатиме зі ст. Дніпро-Головний о 08:30 (замість 08:39); далі: пл. 193-й км – 08:38-08:39; ст. Нижньодніпровськ – 08:41-08:41; пл. 196-й км – 08:48-08:49; ст. Нижньодніпровськ-Вузол, парк Л – 08:56-08:57; ст. Нижньодніпровськ-Вузол, парк Г – 09:00-09:01; пл. Ксенівка – 09:07-09:08; ст. Ігрень – 09:13-09:14; пл. 212-й км – 09:22-09:23; ст. Іларіонове – 09:28-09:29; пл. 222-й км – 09:37-09:38; пл. 225-й км – 09:41-09:42; пл. Хорошеве – 09:45-09:46; пл. 230-й км – 09:50-09:52; пл. 235-й км – 09:55-09:56; ст. Синельникове-2 – 09:59-10:00; пост 239-й км – 10:05-10:06; пл. 242-й км – 10:09-10:11; ст. Вишневецьке – 10:16-10:17; пл. 251-й км – 10:21-10:22; ст. Роздори – 10:25-10:26; пл. 262-й км – 10:32-10:33; пл. Терса – 10:36-10:37; пл. 267-й км – 10:39-10:40; пл. 269-й км – 10:43-10:44; ст. Письменна – 10:48-10:49; пл. 276-й км 10:52-10:53; пл. Крутоярка – 10:56-10:57; пл. 283-й км – 11:00-11:02; пл. 284-й км – 11:04-11:05; пл. Васильківка – 11:09-11:10; ст. Улянівка – 11:15-11:16; пл. Краснощокове – 11:24-11:25; прибуття до ст. Чаплине о 11:34;
  • приміський поїзд № 6122 Дніпро-Головний – Чаплине відправлятиметься зі ст. Дніпро-Головний о 15:57 (замість 16:26); далі: пл. 193-й км – 16:05-16:06; ст. Нижньодніпровськ – 16:09-16:10; пл. 196-й км – 16:16-16:17; ст. Нижньодніпровськ-Вузол, парк Л – 16:24-16:25; ст. Нижньодніпровськ-Вузол, парк Г – 16:28-16:29; пл. Ксенівка – 16:35-16:36; ст. Ігрень – 16:41-16:42; пл. 212-й км – 16:50-16:51; ст. Іларіонове – 16:56-16:57; пл. 222-й км – 17:02-17:03; пл. 225-й км – 17:07-17:08; пл. Хорошеве – 17:11-17:12; пл. 230-й км – 17:15-17:16; пл. 235-й км – 17:20-17:21; ст. Синельникове-2 – 17:24-17:25; пост 239-й км – 17:30-17:31; пл. 242-й км – 17:34-17:36; ст. Вишневецьке – 17:41-17:42; пл. 251-й км – 17:46-17:47; ст. Роздори – 17:50-17:51; пл. 262-й км – 17:57-17:58; пл. Терса – 18:01-18:02; пл. 267-й км – 18:04-18:05; пл. 269-й км – 18:08-18:09; ст. Письменна – 18:13-18:14; пл. 276-й км – 18:17-18:18; пл. Крутоярка – 18:21-18:22; пл. 283-й км – 18:25-18:27; пл. 284-й км – 18:29-18:30; пл. Васильківка – 18:34-18:35; ст. Улянівка – 18:40-18:41; пл. Краснощокове – 18:49-18:50; прибуття до ст. Чаплине о 18:59;
  • поїзд № 6126 Дніпро-Головний – Синельникове-1 зі ст. Дніпро-Головний вирушатиме о 17:20; пл. 193-й км – 17:28-17:29; ст. Нижньодніпровськ – 17:31-17:32; пл. 196-й км – 17:38-17:39; ст. Нижньодніпровськ-Вузол, парк Л – 17:46-17:47; ст. Нижньодніпровськ-Вузол, парк Г – 17:50-17:51; пл. Ксенівка – 17:57-17:58; ст. Ігрень – 18:03-18:04; пл. 212-й км – 18:12-18:13; ст. Іларіонове – 18:18-18:19; пл. 219-й км -18:22-18:23; пл. 222-й км – 18:26-18:27; пл. 225-й км – 18:30-18:31; пл. Хорошеве – 18:34-18:35; пл. 230-й км – 18:38-18:40; пл. 235-й км – 18:43-18:44; ст. Синельникове-2 – 18:47-18:48; прибуття до ст. Синельникове-1 о 18:55;
  • приміський поїзд № 6185 Синельникове-1 – Дніпро-Головний, відправлення зі ст. Синельникове-1 о 06:46; ст. Синельникове-2 – 06:53-06:54; пл.235-й км – 06:56-06:57; пл. 230-й км – 07:00-07:01; пл. Хорошеве – 07:04-07:05; пл. 225-й км – 07:09-07:10; пл.222-й км – 07:13-07:14; пл. 219-й км – 07:17-07:18; ст. Іларіонове – 07:23-07:24; пл.212-й км – 07:28-07:29; ст. Ігрень – 07:37-07:45; пл. Ксенівка – 07:47-07:49; ст. Нижньодніпровськ-Вузол, парк Г – 07:54-07:56; ст. Нижньодніпровськ-Вузол, парк Л – 07:58-07:59; пл. 196-й км – 08:03-08:04; ст. Нижньодніпровськ - 08:07-08:08; пл. 193-й км – 08:11-08:13; прибуття до ст. Дніпро-Головний о 08:22;
  • приміський поїзд № 6280 Дніпро-Головний – Лозова прямуватиме зміненим маршрутом через станції Нижньодніпровськ-Вузол, Новомосковськ-Дніпровський, Павлоград-1 без заходу на станції Ігрень, Іларіонове, Синельникове-1,2, Зайцеве; відправлення зі ст. Дніпро-Головний о 16:15; пл. 193-й км – 16:23-16:24; ст. Нижньодніпровськ – 16:26-16:27; пл. 196-й км – 16:35-16:36; ст. Нижньодніпровськ-Вузол, парк Л – 16:46-16:47; ст. Самарівка – 17:07-17:08; ст. Новомосковськ-Дніпровський – 17:26-17:27; ст. Орлівщина – 17:41-17:43; ст. Мінеральна – 17:55-17:56, ст. Межирічі – 18:08-18:09; ст. Павлоград-1 – 18:23-18:56; далі згідно з чинним розкладом.

Пасажирів заздалегідь просять цікавитися розкладом приміського руху на Придніпровській залізниці та змінами до нього на офіційному сайті регіональної філії – тут. Також – на залізничних вокзалах і станціях.

Будьте в курсі останніх новин – підписуйтесь на наші сторінки в Facebook, Viber і Instagram. Також у нас є чат "Дніпро, підвези", де ви можете знайти собі попутників.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах