10 пісень, які зараз слухають у Дніпрі - фото: freepik.com
Сервіс Shazam, який допомагає користувачам встановлювати, який трек грає у певний момент, опублікував рейтинг пісень, які найчастіше шукали дніпряни протягом останнього тижня.
Репер Skofka випустив черговий вірусний трек. Усього за один день його пісня "Чути гімн" підкорила мережу. Музикант присвятив її своєму другу, який загинув, захищаючи Україну.
Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації
У пісні використано фразу, яку промовив Борис Джонсон, приїхавши до Києва: "Добрий день everybody". Також в пісні згадуються відомі особи: Анджеліна Джолі, Віталій Кім, Олексій Арестович, Давид Арахамія та Володимир Зеленський.
Ця пісня стала популярною завдяки соцмережам. Багато відомих артистів вже зняли під неї кліпи в TikTok.
Будьте в курсі останніх новин – підписуйтесь на наші сторінки в:
Також у нас є чат "Дніпро, підвези", де ви можете знайти собі попутників.