Як на Дніпропетровщині буде проходити вступ до коледжів

Як на Дніпропетровщині буде проходити вступ до коледжів -

Як на Дніпропетровщині буде проходити вступ до коледжів - фото: freepik.com

Події
11 травня 2022 14:17

Цього року провести вступну кампанію у традиційному вигляді неможливо. Зарахування абітурієнтів проходитиме зі змінами. Зокрема це стосується коледжів.

У Дніпропетровській ОВА розповіли, що цьогоріч в Україні максимально спростили процедуру вступу до навчальних закладів аби кожен з випускників міг продовжити навчання та здобути професію. Насамперед це стосується коледжів.

Для вступу на творчі спеціальності, наприклад, хореографію або дизайн, достатньо скласти творчий конкурс. На бюджет прийматимуть за результатами усної співбесіди. На контракт потрібно надати лише мотиваційний лист. А ще цьогоріч не враховуватимуться бали шкільних атестатів та свідоцтв.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Для випускників 9 класу прийом заяв та документів триватиме з 30 червня до 13 липня. Творчі конкурси та індивідуальні усні співбесіди – з 14 до 21 липня. Реєстрація електронних кабінетів вступників запрацює з 23 червня і буде доступною до 31 жовтня.

Після 11-класу в абітурієнтів вибір ще ширший. Вони можуть вступати до коледжів і за результатами мультипредметногоонлайн-тесту, який цьогоріч проведуть замість ЗНО. Крім цього, за сертифікатами ЗНО 2019-2021 років або індивідуальною співбесідою.

Прийом заяв та документів почнеться 14 липня і завершиться 5 серпня. Це для тих, хто вступатиме за творчим конкурсом або співбесідою. Для тих, хто планує надати сертифікати мультипредметного тесту, триватиме з 14 липня до 31 серпня. Реєстрацію електронних кабінетів вступників відкриють 1 липня.

Випускники коледжів отримають дипломи фахового молодшого бакалавра.

Будьте в курсі останніх новин – підписуйтесь на наші сторінки в Facebook, Viber і Instagram. Також у нас є чат "Дніпро, підвези", де ви можете знайти собі попутників.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах