Опалювальний сезон у Дніпрі закінчать уже цього тижня

Опалювальний сезон 2023-2024 у Дніпрі: де завершиться та коли

Опалювальний сезон 2023-2024 у Дніпрі: де завершиться та коли фото: economics.novyny.live

Комуналка
26 березня 11:51

У Дніпрі через очікуване підвищення середньодобової температури опалювальний сезон планують закінчити 28 березня. Про це під час брифінгу 26 березня повідомив директор комунального підприємства "Теплоенерго" Андрій Клименко.

Опалювальний сезон 2023-2024 у Дніпрі: де завершиться та колиОпалювальний сезон 2023-2024 у Дніпрі: де завершиться та коли фото: Дніпровська міська рада

За його словами, за зверненнями до підприємства медичних закладів, зокрема й пологових будинків, інтернатних установ — опалювальний сезон їм подовжать.

"Попри непрості часи, Дніпро пройшов опалювальний сезон. Він був легшим за попередній, адже були загартовані складною зимою 2022-2023 років і були готові до можливих негативних сценаріїв. Завдяки військовим, енергетикам, слюсарям-ремонтникам ми впоралися", — зазначив Андрій Клименко.

У міжопалювальний період "Теплоенерго" входить із величезною заборгованістю містян у розмірі 1 млрд 523 млн грн.

"Зараз організована робота щодо максимального збору платежів за теплову енергію від боржників. Наполегливо закликаємо дніпрян розрахуватися за тепло. Якщо не виходить погасити борг цілком, то можна укласти договір реструктуризації. Для цього необхідно звернутися до абонентського відділу нашого підприємства за адресою: вул. Королеви Єлизавети, II, 15-А. Із собою необхідно мати копію паспорта, технічного паспорта на квартиру, ідентифікаційного коду, довідку про склад сім’ї та доходи. За цей рік маємо вже 107 укладених договорів на суму близько 3 млн грн. Фінансова дисципліна наших абонентів дозволяє проводити у міжсезоння більше реконструкцій, модернізацій, заміну аварійних ділянок тепломереж, а також закуповувати газ на новий опалювальний сезон. Сподіваємось на відповідальне ставлення своїх споживачів та дякуємо усім за вчасні розрахунки!", — підкреслив Андрій Клименко. 

Будьте в курсі останніх новин – підписуйтесь на наші сторінки в Facebook, Viber і Instagram. Також у нас є чат "Дніпро, підвези", де ви можете знайти собі попутників.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах