В Україні можуть підвищити тариф на воду

В Україні можуть підвищити тариф на воду -

В Україні можуть підвищити тариф на воду - фото: freepik.com

Комуналка
01 червня 16:45

В Україні заплановано підвищення тарифів на воду. Поки що нові ціни не затвердили у зв'язку з подорожчанням електроенергії.

Так, Нацкомісія, яка здійснює регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), розглядала можливість підвищення тарифів на воду з 1 червня, пише РБК. Кожен водоканал встановлює тарифи самостійно, тому вони є різними в регіонах. Планувалося зробити тарифи такими:

Такими могли бути тарифи із 1 червня -Такими могли бути тарифи із 1 червня - фото: rbc.ua
Такими могли бути тарифи із 1 червня -Такими могли бути тарифи із 1 червня - фото: rbc.ua

Однак на засіданні НКРЕКП вирішили поки що відклали прийняття нових тарифів на воду. Члени комісії переглядатимуть Price Cap – це цінові обмеження, необхідні для того, щоб виробники не завищували ціни на продаж електроенергії на ринках на добу вперед та на внутрішньодобовому ринку. Справа в тому, що під час розрахунку у нові тарифи закладалася ціна на електроенергію для водоканалів на рівні 3,20 гривень за кВт-годину. Тепер після перерахунку Price Cap виросте ціна на ринку електроенергії, що призведе до ще більшого підвищення тарифів на воду.

До розгляду підвищення тарифів комісія повернеться 14 червня.

Будьте в курсі останніх новин – підписуйтесь на наші сторінки в Facebook, Viber і Instagram. Також у нас є чат "Дніпро, підвези", де ви можете знайти собі попутників.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах