Капітальний ремонт Селянського узвозу в Дніпрі планують завершити достроково

Капітальний ремонт Селянського узвозу в Дніпрі планують завершити достроково - фото

Капітальний ремонт Селянського узвозу в Дніпрі планують завершити достроково - фото

События
18 сентября 18:05

У Дніпрі капітальний ремонт Селянського узвозу планують завершити достроково вже у жовтні. Хоча погода внесла корективи в робочий графік, і двічі доводилося ставити роботу на паузу.

«Сильні зливи намивали багато ґрунту, в тому числі глини. Раніше тут зливова каналізація знаходилася нижче вулиці Мандриківської, яка збирала воду з гори і та попадала в зливний колектор під Набережну Перемоги. В 90-х роках під час забудови дощоприймач заклали бетоном, а найближча система знаходиться нижче по вулиці. На цьому відрізку раніше взагалі не промивали зливову каналізацію. Тому підрядна організація власним коштом виконала заміну одної додаткової труби, аби зробити систему працездатною. Наразі з підрядною організацією додатково працює КП «Гідроспоруди», яке промиває систему зі сторони набережної у бік Селянського узвозу. Йдемо за планом і в середині жовтня відкриємо і проїжджу, і пішохідну зони. Селянський узвіз є одним із довгоочікуваних ремонтів у Дніпрі. Його чекали і автомобілісти, і місцеві мешканці», - розповів головний спеціаліст відділу забезпечення діяльності міського голови та його заступників Антон Андрієнко.

Антон Андрієнко
Антон Андрієнко

Плити на проїжджій частині вкладаються за новою для Дніпра технологією – безшовного поєднання. Наразі вони виглядають як пазл і поєднані між собою міцною металевою арматурою. Щоб забезпечити нерухомість конструкції, поєднання забиваються в землю металевим колом, а з гори заливаються бетоном. Також паралельно облаштовуються тротуари, які відділятимуться від дороги металевим огородженням. Наступного тижня буде облаштовано освітлення.

Головний інженер компанії «Спецбудмонтаж-21» Євген Ставманенко зазначив, що матеріали для роботи використовуються якісні: «Проблем з цієї дорогою не буде. Ми використовуємо якісні каналізаційні труби, які мають усі сертифікати на навантаження та незношуваність. Наразі ми знаходимося вже на завершальному етапі встановлення ливневої каналізації. Головною перешкодою в роботі була відсутність зливової каналізації, яка існувала на усіх планах міста, і в яку мали увійти інші дощоприймачі. Тому нам прийшлося вкладати нову зливову каналізацію».

Головний інженер КП «Гідроспоруди» Андрій Олефіренко додав, що наразі вже прочищено три колодязі із п’яти, і наступного тижня будуть промиті колектори.

  • Капітальний ремонт Селянського узвозу в Дніпрі планують завершити достроково фото
  • Капітальний ремонт Селянського узвозу в Дніпрі планують завершити достроково фото 1
  • Капітальний ремонт Селянського узвозу в Дніпрі планують завершити достроково фото 2
  • Капітальний ремонт Селянського узвозу в Дніпрі планують завершити достроково фото 3
  • Капітальний ремонт Селянського узвозу в Дніпрі планують завершити достроково фото 4
  • Капітальний ремонт Селянського узвозу в Дніпрі планують завершити достроково фото 5

Капітальний ремонт Селянського узвозу в Дніпрі планують завершити достроково фото

Місцеві мешканці задоволені, що за багато років на їх вулицю звернули увагу. Дніпрянка Майя спостерігає за всім процесом із самого початку: «Роботи ведуться постійно, і їм завадили лише рясні опади. Ми з розумінням до цього ставимося, адже для нас головне, щоб була дорога. З тими труднощами, що виникають від шуму техніки та пилу, ми готові миритися, бо це все тимчасово».

Місцева мешканка Валентина вважає, що це зміни на краще: «Люди задоволені, бо ми цього чекали досить давно. Після цього у нас буде справжній елітний район», - розповіла Валентина.

Місцеві мешканці задоволені, що за багато років на їх вулицю звернули увагу
Місцеві мешканці задоволені, що за багато років на їх вулицю звернули увагу

Дніпрянин Артем не живе на цій вулиці, але буває тут досить часто і вважає, що для міста і для людей дуже добре, коли відбуваються такі позитивні зміни.

Это чат – пиши и читай 👇
Ого! ты доскролил до нашего чатбота 😏
Теперь у тебя есть возможность настроить его под себя и узнавать важный контент первым, чтобы рассказывать друзьям
Только почта, только хардкор 🤘
Мы в соцсетях