Мерія Дніпра позиватиметься до суду через фейки, які розповсюджує пресслужба СБУ

Новость - События - Мерія Дніпра позиватиметься до суду через фейки, які розповсюджує пресслужба СБУ

Новость - События - Мерія Дніпра позиватиметься до суду через фейки, які розповсюджує пресслужба СБУ

События
21 февраля 2020 14:06

Мерія Дніпра подає до суду на пресслужбу СБУ у Дніпропетровській області. Адвокати, котрі захищатимуть інтереси міської ради, переконані: розповсюдження неправдивих повідомлень може бути спробою дестабілізувати ситуацію в регіоні. Зокрема, йдеться про викривлення інформації щодо розслідування, яке насправді не проводиться. Адже жодних підозр посадовцям міськради не вручалося.

Крім цього, неперевірена інформація, яку публікувала пресслужба відомства, була підкріплена світлинами, навмання обраними з інших новинних ресурсів. Фейкові тексти також розміщували на інтернет-майданчиках, з яких лише два належали до ЗМІ. Правозахисники не виключають, що зібрану інформацію вони передадуть до Державного бюро розслідувань.

Також для визначення збитків, котрих зазнала мерія, адвокати замовили низку експертиз. "Це безпрецедентний випадок. Замість того, щоб захищати регіон, СБУ в Дніпропетровській області шкодить, формуючи ілюзію корумпованості органів місцевої влади. Це викликає недовіру у звичайних людей", - повідомив адвокат юридичної компанії "Баррістерс" Олексій Шевчук.

Это чат – пиши и читай 👇
Ого! ты доскролил до нашего чатбота 😏
Теперь у тебя есть возможность настроить его под себя и узнавать важный контент первым, чтобы рассказывать друзьям
Только почта, только хардкор 🤘
Мы в соцсетях