На Дніпропетровщині викрили незаконну схему на будівництві доріг

На Дніпропетровщині викрили незаконну схему на будівництві доріг - || фото умовне: t.me/adm_dp

У Дніпропетровській області прокуратура попередила незаконну розтрату із бюджету одного мільйона гривень, який призначався на ремонт доріг.

За інформацією обласної прокуратури, у вересні виконавчий комітет Іларіонівської селищної та підприємець уклали поза конкурсом чотири договори на ремонт доріг у смт Іларіонове. При цьому відсутність конкурентних процедур було безпідставно обґрунтовано нагальною потребою в умовах воєнного стану.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

У ситуацію своєчасно втрутилися прокурори – у досудовому порядку було розірвано укладені договори. У прокуратурі зазначили, що завдяки цього вдалося попередити незаконне вибуття бюджетних коштів на суму майже мільйон гривень.

Нагадаємо, що у жовтні екс-нардеп і топпосадовець державної компанії "УкрБуд" запропонував Борису Філатову хабар. Він хотів укласти поза конкурсом контракт на будівництво метро у Дніпрі з підконтрольними йому компаніями. Екс-нардеп обіцяв давати гроші частинами впродовж дії проєкту – до 2027 року. "Лояльність" мера він оцінив у 10% від вартості проєкту (220 мільйонів євро), що становить відповідно 22 мільйони євро. Проте мер відмомивився і звернувся з цього приводу до правоохоронців. Нещодавно суд обрав екс-нардепу запобіжний захід.

Последние новости