Соленый лиман, курорт

Соленый лиман, курорт
Город:
Днепр
Адрес:
с. Новотроицкое, Новомосковский р-он
Телефон:
(05693) 4-46-94, (05693) 4-46-96
Что рядом:
300м 500м 1000м
ПО ЭТОМУ АДРЕСУ:
ОПИСАНИЕ

Серед степів,під ясним теплим небом розкинулось блакитне дзеркало унікального озера "Солоний лиман". 

Тут природа вміло розташувала рідкісне родовище лікувальних грязей в сукупності з мінеральними водами,які варто використати для лікування і профілактики різних захворювань,загартування і тренування організму.

Про цілющі властивості озера " Солоний лиман" відомо з давніх давень.Жили в цій місцевості вільнолюбиві спадкоємці запорізьких козаків.Біля красуні-ріки Самари знаходилась одна із славних козацьких стоянок.Місцеві селяни використовували грязі озера для лікування ревматизму,подагри,радикуліту та інших захворювань.

Спальний корпус для дорослих розташований в 3-поверховому будинку. Iснус три вiддiлення: неврологiчне на 80 лiжок (з них 20 лiжок для важких спинальних хворих), ортопедичне на 80 лiжок, терапевтичне на 80 лiжок (з них 20- гiнекологiчних i 10 - урологiчних). В кожнiй палатi по 2 пацiєнта, двi палати об'єднанi в блок, де є душ, умивальник, туалет. В кожному вiддiленнi видiлено блок для iнвалiдiв ВВВ.

Лiкувальний корпус включає: грязелiкарню на 20 лiжок, з них 4 для спинальних хворих, бальнеологiчне вiддiлення на 20 ванн, з них 4 для тяжкохворих, фiзиотерапевтичне вiддiлення для апаратної фiзиотерапiї,масажний блок на 10 масажних кабiнетiв, 4 зали ЛФК, бювет для внутрiшнього притоку мiнеральних вод, басейн для пiдводного витяжiння, плавальний басейн.

Дiагностична база лiкарнi вмiщує: кабiнет функцiональної дiагностики, кабiнет ультразвукової дiагностики, рентгенологiчний кабiнет, клiнiко-дiагностичну лабораторiю, яка може виконувати аналiзи по 23 показниках. Стоматологiчна допомога хворим надається у стоматологiчному кабiнетi лiкарнi.

У лiкарнi працюс 364 робiтника, iз них: лiкарiв - 24 спецiалiсти, якi пройшли пiдготовку з фiзиотерапi та курортології; середнiх медпрацiвникiв - 105 чоловiк, 60% з яких мають квалiфiкацiйну категорiю, 8 спецiалiстiв - з вищою немедичною освiтою.