Як перейти до іншого оператора без втрати номера?

Як перейти до іншого оператора без втрати номера?

Як перейти до іншого оператора без втрати номера?

События
02 декабря 2022 12:32

«Нова пропозиція у мобільного оператора? А що там? Гм, цікаво, мені б підійшла. Але шкода номер міняти, він у мене так давно, всі його знають, та й банківські картки прив’язані…»

Якщо ви хоч раз ловили себе на таких думках, то вам напевне варто нагадати, що в Україні вже понад три роки для всіх абонентів усіх мобільних операторів доступна послуга MNP, яку ще називають портацією чи міграцією. MNP (Mobile Number Portability) – це послуга перенесення мобільного номера з повним його збереженням (тобто незмінним залишиться також код) до нового оператора.

Як перейти до іншого оператора без втрати номера?  фото 1Як перейти до іншого оператора без втрати номера? фото 1

Потреба у такій послузі була давно, її чекали, до її впровадження закликали – і, судячи з результатів перших трьох років її існування, люди нею вже активно користуються. Від моменту її запуску у травні 2019 року свої номери перенесли до різних мереж близько 230 тисяч абонентів. Причому з початку повномасштабної агресії рф проти України популярність MNP тільки зростає. Для цього є багато причин, і не остання з-поміж них – те, що багатьом українцям довелося через війну змінити місце проживання: переїхати й покинути домівку, або виїхати за кордон країни. Відповідно, змінилися і їхні потреби у мобільному зв’язку та інтернеті.

Національний роумінг, який почав працювати в Україні навесні цього року, багатьом став у пригоді. Але це все-таки рішення для екстрених потреб зв’язку – залишатися з одним оператором і в межах «свого» тарифу набагато зручніше, дає доступ до всіх технологій мобільного інтернету, включно з 4G. Тож немає нічого дивного в тому, що інтерес до послуги перенесення номера тільки зростає. Якщо поглянути на статистику, то найбільше абонентів цього року перейшло до lifecell – понад 33 тисячі нових користувачів (понад 126 тисяч за весь період існування послуги). Оператор регулярно проводить опитування нових абонентів, які показують, що  портовані абоненти найбільше задоволені збалансованими тарифними планами та якістю мобільного інтернету.

Як перейти до іншого оператора без втрати номера?  фото 2 1Як перейти до іншого оператора без втрати номера? фото 2

Для тих, хто вирішив перенести свій номер у мережу lifecell, діють спеціальні ціни, які вигідно відрізняються від стандартних – економія складає до 40%.

У Дніпрі, зокрема, доступні національні тарифи, які можна підібрати, виходячи із потреб абонента:  «Просто Лайф» (90 грн) та «Смарт Лайф» (120 грн), а також популярні «Вільний Лайф» (180 гривень) та «Platinum Лайф» (250 грн).

У Дніпропетровській області  (Криворізький, Нікопольський, Новомосковський, Павлоградський, Синельниківський райони) діють регіональні тарифи lifecell – «Дзвінкий БЕЗМЕЖ» (50 грн), «Інтренет БЕЗМЕЖ» (70 грн) та «Вільний Лайф. Регіон» (150 грн).

Дізнатися, які саме тарифні плани оператора доступні у Вашому населеному пункті, – допоможе Порівнятор. Цей інструмент дозволяє зручно й швидко знайти доступні у регіоні тарифні плани, вказавши назву міста, селища, села. Окрім цього, він порівнює наповнення тарифів різних операторів – достатньо ввести суму, яку ви готові витрачати на мобільний зв’язок щомісяця, і побачити пропозиції на неї або на близьку суму, причому одразу з вигодою для абонентів MNP.

Додатково зекономити на вартості тарифного плану допоможе «Тарифна підписка» (можливість оплатити 6 або 12 пакетів послуг з вигодою до 10% чи 15%) або студентська знижка lifecell Campus (вона складає 10%).

Як перейти до іншого оператора без втрати номера?  фото 3 2Як перейти до іншого оператора без втрати номера? фото 3

Які ще переваги може принести користувачеві мобільного зв’язку міграція до lifecell?

У вересні цього року lifecell першим серед мобільних операторів України запустив можливість онлайн-переходу в мережу без відвідування магазину. Це дозволяє абонентам навіть під час війни мати вибір і вільно, безпечно й зручно змінювати оператора. Якщо смартфон підтримує технологію eSIM, то перенести свій номер на eSIM можна за кілька хвилин узагалі не виходячи з дому.

Тож не варто й далі чекати нагоди для перенесення номеру до lifecell, найкращий час для цього – вже.

Это чат – пиши и читай 👇
Ого! ты доскролил до нашего чатбота 😏
Теперь у тебя есть возможность настроить его под себя и узнавать важный контент первым, чтобы рассказывать друзьям
Только почта, только хардкор 🤘
Мы в соцсетях