Рекорди на дистанціях і спортсмени з різних країн: у Дніпрі стартував Almaz Group Dnipro Marathon

У Дніпрі стартував Almaz Group Dnipro Marathon - фото: прес-служба Дніпровської міської ради

У Дніпрі стартував Almaz Group Dnipro Marathon - фото: прес-служба Дніпровської міської ради

События
26 сентября 12:32

Зранку, 26 вересня, у Дніпрі стартував Almaz Group Dnipro Marathon. Це п’ятий марафон, який проводять у місті, та водночас – перший масштабний забіг, організований після карантинних обмежень.

Цьогорічний дніпровський марафон має рекордну кількість учасників одразу на двох дистанціях. Так трасу у 42 км долатимуть 365 спортсменів. На забіг у 21 км зареєструвалися 570 охочих.

Рекорди на дистанціях і спортсмени з різних країн: у Дніпрі стартував Almaz Group Dnipro Marathon фото

Учасниками спортивної події стали понад 3 тисячі професійних бігунів і любителів із майже десятка країн світу – України, Німеччини, Ізраїлю, Литви, Білорусі, Молдови, Великобританії та Канади. Серед них – переможці та учасники всеукраїнських і міжнародних змагань та марафонів.

Рекорди на дистанціях і спортсмени з різних країн: у Дніпрі стартував Almaz Group Dnipro Marathon фото 1

Рекорди на дистанціях і спортсмени з різних країн: у Дніпрі стартував Almaz Group Dnipro Marathon фото 2

"Спортсмени скучили за спортивними змаганнями, за спілкуванням. Наш марафон ставить рекорди за кількістю учасників, адже, як ми говорили у попередні рази, у нас дуже зручна дистанція. Дніпровські марафони завжди відрізнялися хорошою організацією. У нас завжди прекрасні титульні спонсори", – зазначив мер Дніпра Борис Філатов.

Він також наголосив, що під час марафону дотримано всіх необхідних протиепідемічних заходів. Так більшість спортсменів є вакцинованими або надали довідки про проходження ПЛР-тестування.

Рекорди на дистанціях і спортсмени з різних країн: у Дніпрі стартував Almaz Group Dnipro Marathon фото 3

Призовий фонд марафону сягає 300 тисяч гривень. Організаторами бігової події є Федерація легкої атлетики Дніпропетровської області та Громадська організація "Старт Дніпро". Захід відбувається також за сприяння Дніпровської мерії – у рамках програми Бориса Філатова "Дніпро – спортивна столиця".

Рекорди на дистанціях і спортсмени з різних країн: у Дніпрі стартував Almaz Group Dnipro Marathon фото 4

"Чудовий настрій. Очікую, що все пройде добре. Я завжди дуже хвилююся за марафонців – щоб вони були здорові, вдало фінішували. Щоб вони не просто перемагали, а й отримували справжнє задоволення від старту", – повідомила Марина Філатова, засновниця 5th Almaz Group Dnipro Marathon, президент Федерації легкої атлетики Дніпропетровської області та міста Дніпра.

Раніше для всіх охочих бігунів проводили відкриті тренування.

Рекорди на дистанціях і спортсмени з різних країн: у Дніпрі стартував Almaz Group Dnipro Marathon фото 5

Рекорди на дистанціях і спортсмени з різних країн: у Дніпрі стартував Almaz Group Dnipro Marathon фото 6

Рекорди на дистанціях і спортсмени з різних країн: у Дніпрі стартував Almaz Group Dnipro Marathon фото 7

"Це, мабуть, головна подія осені. Ми не вперше підтримуємо її. Це дуже важливий захід, адже він показує всім, що коли Дніпро об’єднується, він може все", – сказав генеральний спонсор марафону, засновник Almaz Group Олексій Шох.

Рекорди на дистанціях і спортсмени з різних країн: у Дніпрі стартував Almaz Group Dnipro Marathon фото 8

Під час забігу легкоатлетів забезпечують харчуванням та водою. Підготували 9 пунктів гідратації, 1,5 тис. літрів води, ізотоніки, а також 2 тонни фруктів та печива.

Рекорди на дистанціях і спортсмени з різних країн: у Дніпрі стартував Almaz Group Dnipro Marathon фото 9

"Я надзвичайно радий бути сьогодні тут. Це виклик, який я кинув сам собі, і сподіваюся з ним впоратися. Хотів подолати напівмарафонську дистанцію ще минулого року. Але ця пауза дала мені можливість краще підготуватися", – розповів учасник марафону Іван.

Будьте в курсе последних новостей – подписывайтесь на наши странички в Facebook, Viber и Instagram. Также у нас есть чат "Днепр, подвези", где вы можете найти себе попутчиков.

Это чат – пиши и читай 👇
Ого! ты доскролил до нашего чатбота 😏
Теперь у тебя есть возможность настроить его под себя и узнавать важный контент первым, чтобы рассказывать друзьям
Только почта, только хардкор 🤘
Мы в соцсетях