Борис Філатов привітав бронзову призерку Олімпіади в Токіо Ярославу Магучіх

Борис Філатов привітав бронзову призерку Олімпіади в Токіо Ярославу Магучіх

Борис Філатов привітав бронзову призерку Олімпіади в Токіо Ярославу Магучіх

События
20 августа 2021 09:55

19 серпня міський голова Дніпра Борис Філатов зустрівся з бронзовою призеркою Олімпійських ігор в Токіо Ярославою Магучіх та її тренеркою Тетяною Степановою.

«Дуже приємно, що помічають твої результати. Ми поговорили, розповіли, що потрібно місту для подальшого розвитку легкої атлетики. Загалом завжди круто повертатися до рідного міста. Адже тут і родина, і друзі. Усі вітають, розповідають, як дивилися (змагання, – ред.), як вболівали», – розповідає Ярослава. 

Борис Філатов привітав бронзову призерку Олімпіади в Токіо Ярославу Магучіх фото 1Борис Філатов привітав бронзову призерку Олімпіади в Токіо Ярославу Магучіх фото 1

Легкоатлетка також наголошує, що, крім виснажливих і наполегливих тренувань, успіх спортсмена залежить від зусиль тренера: «Це як друга мама. Вона завжди поряд, налаштовує, дає поради. Тому це на 50 % і її заслуга».

Борис Філатов привітав бронзову призерку Олімпіади в Токіо Ярославу Магучіх фото 2 1Борис Філатов привітав бронзову призерку Олімпіади в Токіо Ярославу Магучіх фото 2

Нині, підкоривши літні Олімпійські ігри, Ярослава вже готується до наступних змагань етапів Діамантової ліги, а далі – до низки міжнародних змагань 2022 року і до Олімпіади–2024. 
Зі свого боку Борис Філатов привітав спортсменку з високим результатом на Олімпіаді та запевнив: напрямок, зокрема легкої атлетики, і надалі розвиватиметься у Дніпрі.

Борис Філатов привітав бронзову призерку Олімпіади в Токіо Ярославу Магучіх фото 3 2Борис Філатов привітав бронзову призерку Олімпіади в Токіо Ярославу Магучіх фото 3

«Місто пишається, що така зірка спалахнула на спортивному небосхилі саме в Дніпрі. Ми і надалі сприятимемо розвитку легкої атлетики в місті. За останні роки в цьому напрямі було зроблено чимало. Цей вид спорту стоїть у пріоритеті. Це відзначають спортсмени, спортивна спільнота. Тож і надалі ми співпрацюватимемо в цьому напрямі з обласною радою та облдержадміністрацією», – сказав Борис Філатов.

Борис Філатов привітав бронзову призерку Олімпіади в Токіо Ярославу Магучіх фото 4 3Борис Філатов привітав бронзову призерку Олімпіади в Токіо Ярославу Магучіх фото 4
Это чат – пиши и читай 👇
Ого! ты доскролил до нашего чатбота 😏
Теперь у тебя есть возможность настроить его под себя и узнавать важный контент первым, чтобы рассказывать друзьям
Только почта, только хардкор 🤘
Мы в соцсетях