Соцпрацівникам Дніпра доставили брендований одяг для роботи

Соцпрацівникам Дніпра доставили брендований одяг для роботи

Соцпрацівникам Дніпра доставили брендований одяг для роботи

События
21 сентября 2020 17:13

Соцпрацівникам Дніпра доставили 1100 футболок і 550 курток-трансформерів для роботи. Брендований одяг із логотипом та написом «Департамент соціальної політики» прибув до Дніпровського міського територіального центру соціального обслуговування.

«Форма розроблялася влітку на засіданнях робочої групи. Фахівці всіх восьми районів брали активну участь у розробці форми та логотипу. Ми намагалися врахувати всі побажання. Наразі куртки-трансформери особливо актуальні, бо на вулиці вже стає прохолодніше. Взагалі, брендований одяг допомагає ідентифікувати соціальних працівників та підіймає престиж цієї професії в очах людей», – розповіла заступниця директора територіального центру соціального обслуговування Юлія Александрова.

На одязі буде ось такий надписНа одязі буде ось такий надпис

Соціальні фахівці кажуть, що одяг зручний, гарний і теплий. Наразі кожен фахівець отримав по дві футболки та куртку-трансформер, яку, відстебнувши рукава, можна використовувати як жилет.

  • Соцпрацівникам Дніпра доставили брендований одяг для роботи фото
  • Соцпрацівникам Дніпра доставили брендований одяг для роботи фото 1
  • Соцпрацівникам Дніпра доставили брендований одяг для роботи фото 2
  • Соцпрацівникам Дніпра доставили брендований одяг для роботи фото 3
  • Соцпрацівникам Дніпра доставили брендований одяг для роботи фото 4

Соцпрацівникам Дніпра доставили брендований одяг для роботи фото

Так, Тетяна Брежнєва ділиться, що працює вже понад 20 років у соціальній сфері й про таку форму вона давно мріяла: «Нам пошили чудові куртки. Зі зміної погоди – це досить актуально. Фасоном куртки задоволена. Вона легка, гарна та універсальна. Колір не мазкий, що також дуже зручно в нашій роботі. Перевагою форми є те, що тепер наша організація матиме обличчя. Під час візитів до організацій ми матимемо змогу без окремих пояснень проходити поза чергою. Це важливо, бо ми вирішуємо не особисті питання, а питання наших підопічних. Вони нас кожен день чекають, і ми, у свою чергу, надаємо їм багато послуг».

Футболки виглядають такФутболки виглядають так

Катерина Авдєєва два роки працює соціальним працівником, і вона вважає, що при щоденній роботі з підопічними форма необхідна: «Одяг виготовлений із гарного матеріалу, і це дозволить йому зберігати охайний вид довгий час. Хочемо висловити велику вдячність Департаменту соціальної політики за надані нам комплекти одягу. Окрім того, що брендований одяг зручний та практичний – він ще дуже гарний».

Это чат – пиши и читай 👇
Ого! ты доскролил до нашего чатбота 😏
Теперь у тебя есть возможность настроить его под себя и узнавать важный контент первым, чтобы рассказывать друзьям
Только почта, только хардкор 🤘
Мы в соцсетях