Відкрите звернення міського голови Дніпра Бориса Філатова до пана Зінкевича (Владики Симеона)

Відкрите звернення міського голови Дніпра Бориса Філатова до пана Зінкевича (Владики Симеона)

Прикро вражений Вашою заявою стосовно нібито моїх критичних висловлювань щодо Томосу про автокефалію Православної церкви України. 

У своєму нещодавньому коментарі Ви, як керуючий Дніпровською єпархією, не навели жодного прикладу або підтвердження, піддавшись замість цього спокусі неправди. 

Святе Писання вчить нас, що свідок брехливий не залишиться без кари, а хто брехні говорить, не врятується. Це відомо кожному, хто називає себе священнослужителем і слідує християнським цінностям. 

Надзвичайно прикро, що таке пусте звинувачення прозвучало саме під час Великого посту.

...

Я офіційно звертаюся до Вас, щоб отримати щонайменше один підтверджений факт моїх нібито негативних висловлювань щодо Томосу. 

У разі, якщо територіальна громада не одержить від Вас інформації, ми через суд вимагатимемо спростування цього обурливого наклепу. Якщо Ви справді вважаєте себе пастирем, керуючим Дніпровською єпархією, майте мужність надати ці докази або ж визнати свою помилку.

Іще одне. Не Вам оцінювати мою діяльність на посаді міського голови. Очевидно, Ви плутаєте мирське та церковне. 

Хочу також нагадати, що лише позавчора на святкуванні п’ятої річниці створення полку "Дніпро-1" саме Ви публічно називали мене "нашим міським головою" та привселюдно лізли з поцілунками. 

Тож чи не було це поцілунком Іуди?

...

Як міський голова Дніпра я не маю жодного впливу на конфесії. Немає переваг і упередженості. 

Я не йтиму на повідку у Вас чи Ваших ляльководів. Місто у нас єдине. Тут у взаєморозумінні живуть представники різних конфесій і національностей.

Усіх мешканців Дніпра, всіх, хто розділяє мирське та церковне, хочу запевнити: наша духовна єдність сильніша за будь-які маніпуляції.