У Дніпрі уперше  запалала  унікальна лазерна ялинка

У Дніпрі уперше "запалала" унікальна лазерна ялинка

Уже третій день поспіль у Дніпрі, на площі перед театром опери та балету, проходить святкове лазерне шоу, родзинкою якого є унікальна ялинка. Захід організовано за підтримки міського голови Дніпра Бориса Філатова та Всеукраїнського благодійного фонду "Мірозданіє".

Режисер заходу Михайло Коливанов розповів, що шоу лазерної ялинки проводять уперше у Дніпрі.

- Велика команда дніпровських фахівців працювала над створенням лазерного шоу, у тому числі його основного дійства – появи технологічної лазерної ялинки. На сцені лазерні промені малюють по диму і віддзеркалюються за допомогою спеціальних приладів. Таким чином, виростає ялинка зі світла, – пояснив він.

Лазерне свято зібрало понад півтори тисячі містян, що прийшли цілими родинами. Дітлахів зі сцени розважали мультяшні герої, а також були конкурси, вікторини, розваги та дитяча дискотека.

Дніпрянин Сергій прийшов подивитися на лазерну ялинку разом з дружиною та двома дітьми: "Вражений побаченим. Появу лазерної "красуні" супроводжував текстовий фон. Цікавий, незвичний формат новорічної ялинки, чому б і ні – на фоні живих ялинок, маємо ще й таку. Дякуємо організаторам за лазерне свято".

Мешканка міста Вікторія теж прийшла подивитися на унікальну лазерну ялинку разом зі своєю донькою.

- Дізналися про захід із соціальних мереж. Спочатку були на ялинці у парку ім. Глоби, а зараз прийшли сюди, подивитися на іншу незвичайну новорічну "красуню". Звісно, сподобалося шоу поява лазерної ялинки. Ніколи у місті такого не було. Ідея цікава, тому хочемо, щоб вона мала продовження й наступного року, – додала жінка.