Проект "Зелені рішення бізнесу – єднання для сталого розвитку": підтримка "зелених" рішень сьогодні, запорука сталого майбутнього завтра

Новость - События - Проект "Зелені рішення бізнесу – єднання для сталого розвитку": підтримка "зелених" рішень сьогодні, запорука сталого майбутнього завтра

Новость - События - Проект "Зелені рішення бізнесу – єднання для сталого розвитку": підтримка "зелених" рішень сьогодні, запорука сталого майбутнього завтра

События
26 декабря 2017 17:01

26 грудня відбулося останнє у цьому році засідання Клубу підприємств-лідерів "зеленої економіки". Цього разу засідання пройшло на базі ДП "НВО "Павлоградський хімічний завод", генеральним директором якого є Амбасадор проекту Леонід Миколайович Шиман.

Переймаючи заданий тон минулих засідань, господарі цього заходу теж похизувалися своїми досягненнями у впровадженні енергозберігаючих технологій.

Не дивлячись на те, що завод працює з 1929 року, його керівництво робить усе можливе аби йти в ногу із часом та не відставати від нових "зелених" трендів.

Так тільки у 2017 році в одному з виробничих будівель "НВО "ПХЗ" встановлено систему утилізації теплової енергії, виконаної на базі теплових насосів –реверсивногочиллеру 1ТН1 "Vensosistem" Performo-WH 146 LN.Залишкове тепло витяжного повітря систем вентиляції будівлі використовується у якості джерела тепла, а у якості акумулятора тепла - накопичувальний бак з вбудованим теплообмінником. Установка працює без постійного обслуговуючого персоналу.

Крім того, проводяться роботи по установці двох газопоршневихкогенераційних станцій з шестиступінчатим розподілом теплової енергії без додаткового нагріву, які забезпечують на 90% постачання електроенергії, технологічного тепла, холоду, гарячої води і теплоенергії у виробничі комплекси.

Але й це ще все не все. Тут не звикли зупинятися не досягнутому, тому згідно прийнятої Програми енергозбереження "НВО "ПХЗ, у цьому році було проведено заміну 150 світильників зовнішнього освітлення периметра, доріг і доріжок підприємства на світлодіодні прожектори типу SMD 105. Встановлено системи зовнішнього енергозберігаючого освітлення об'єктів, що будуються. Також проводиться заміна світильників внутрішнього освітлення на світлодіодні в адміністративних і виробничих будівель. Усього замінено близько 200 світильників.

Також триває робота по утепленню сучасними матеріалами стін будівель і споруд підприємства, у цьому році виконано утеплення стін одного з виробничий споруд мінеральною ватою 200 мм.

А одним із експериментальних проектів є встановлення теплового насосу повітря-вода серії ArcticHomeSmartу кафе Ренесанс. Цей тепловий насос є багатофункціональною, розумною і енергоефективною системою опалення та кондиціювання. Має ряд автоматизованих функцій, таких як погодозалежне управління, автоматичне перемикання режиму зима/літо, управління резервними джерелами тепла.

Присутні на засіданні Клубу підприємств-лідерів "зеленої економіки" були приємно вражені такими досягненнями заводу та побажали керівництву "НВО "ПХЗ" втіленні нових ідей та планів у новому році.

Користуючись нагодою, команда проекту "Зелені рішення бізнесу – єднання длясталого розвитку" вітає з прийдешніми новорічними святами та бажає усім своїм друзям і партнерам подальшого розвитку й досягнення високого рівня досконалості.

Это чат – пиши и читай 👇
Ого! ты доскролил до нашего чатбота 😏
Теперь у тебя есть возможность настроить его под себя и узнавать важный контент первым, чтобы рассказывать друзьям
Только почта, только хардкор 🤘
Мы в соцсетях