Ощадбанк діє

Новость - События - Ощадбанк діє

Новость - События - Ощадбанк діє

События
13 августа 2015 08:32

Важливі факти з життя Ощадбанку у липні.

Сьогодні державний Ощадбанк є одним з рушіїв позитивних перетворень і змін, які так необхідні країні і кожному з нас. Ощадбанк змінюється як зсередини, так і ззовні. Поліпшується якість обслуговування, оновлюються відділення, кредитується економіка. І те, що банк постійно розвивається, є, безумовно, важливим позитивним сигналом для його клієнтів. На підтвердження цих слів наведемо деякі ключові досягнення Ощадбанку у липні 2015 року.

Довіру підтверджено. Акційний депозит "Писанка" став найуспішнішою акцією на ринку України по співвідношенню залучених коштів к депозитному портфелю. Вкладники банку поклали на цей депозит 10,3 млрд. грн. А на діючий депозит "Довіра" залучено вже понад 3 млрд. грн. за лише перший місяць. 

У липні банком здійснено 1,3 млрд. грн. виплат по Фонду гарантування вкладів. 45% від цієї суми було залучено на строкові вклади банку.  

Банк перебуває у постійному оновленні. Зокрема, по всій країні вже відкрито 134 відділення нового формату. Їх ключові параметри: зручні зони очікування та обслуговування клієнтів, кімната для переговорів, зона самообслуговування з інформаційно-платіжним терміналом і банкоматом, висококваліфікований персонал, новітній дизайн і стильний фасад. 

Ощадбанк є ключовим партнером уряду з реалізації державної програми енергоефективності. Щодня банк видає 400 "теплих" кредитів, допомагаючи людям утеплювати свої домівки. У рамках загальнонаціональної програми "Ощадний дім" банком видано вже понад 200 млн. грн. кредитних коштів. Цією програмою вже скористались 13784 родини.

З липня у мережах гіпермаркетів "Епіцентр К" та "Нова лінія" діють 54 Центра енергоефективності. Через них за програмою "Ощадний дім" видано 196 кредитів на суму понад 3 млн. грн.

У липні банк запровадив кредитування на придбання всіх марок електромобілів, а також супутніх товарів до них. Цей новий продукт став дуже своєчасним. Для сьогоднішньої України електромобіль – ще один крок до енергетичної незалежності, екологічної безпеки для нас і наших дітей. 

Ощадбанк розпочав обслуговування вимушених переселенців з зони АТО. Усі документи приймаються в понад 2000 установах Ощадбанку через "єдине вікно". Отримати допомогу можливо в понад 4000 відділеннях.

Ощадбанк  посів 2 місце на ринку торгового еквайрингу України. За чотири роки розвитку цього напряму банк здійснив прорив, піднявшись з 32-го місця на 2-є. Кількість терміналів Ощадбанку в торговельно-сервісній мережі станом на 01.07.2015 року  практично досягла 15,5 тис. од.

Все частіше Ощадбанк обирають партнером з зарплатних проектів. Відтак у липні банком  відкрито 400 таких проектів та випущено 67550 платіжних зарплатних  карток. Нещодавно банк розпочав  співпрацю з Департаментом патрульної служби МВС України та Національним антикорупційним бюро України. Співробітники цих установ отримуватимуть зарплату за допомогою платіжних карток Ощадбанку.

Банк є надійним партнером і для юридичних осіб. В липні на обслуговування залучено 300 нових клієнтів великого корпоративного бізнесу. Залишки коштів юридичних осіб зросли на 3,813 млрд.грн.

Банк надає підтримку і малому та середньому бізнесу. В липні відкрито 22 кредитних проекти на загальну суму 50 млн. грн.

За фінансової підтримки Ощадбанку в Одеській області завершено будівництво одного з найбільших олійноекстракційних заводів в Україні. Ощадбанк забезпечив понад 70% фінансування даного  проекту, надавши підприємству кредитні лінії на загальну суму 62 млн. дол. США.

Банк вкотре підтвердив статус банку-волонтера. Практично 2 мільйони гривень зібрано в ході благодійного аукціону "Мистецтво, що рятує", організованого Ощадбанком спільно з ГО "Волонтерська Сотня", НКММК "Мистецький Арсенал" та агентством культурних ініціатив Art Management. Виручені кошти спрямовуються на допомогу мирним жителям однієї з найбільш обстрілюваних точок України – Мар'їнки. Там перебувають 120 дітей та 20 важкохворих лежачих літніх людей. 

Банк обрав юридичного представника у спорі проти Російської Федерації. Це юридична фірма Quinn Emanuel Urquhart & Sullivan LLP  – світовий лідер з вирішення міжнародних спорів. 15 млрд. гривень становить претензія щодо компенсації завданих збитків Російською Федерацією Ощадбанку. 

Ощадбанк змінюється не тільки зовні, а й внутрішньо. В липні стартував  конкурсний проект "Кадровий резерв", що передбачає розвиток кращих працівників: "Ощадпрофі" спрямований на розвиток професійних компетенцій (300 професіоналів різних напрямків) та "Ощадлідер", спрямований на розвиток управлінських компетенцій (100 керівників різних рівнів). 

Лиц. НБУ № 148 от  05.10.2011г.

Контакт-центр , тел.: 0-800-210-800

(бесплатно  со стационарных и мобильных телефонов  на территории Украины)

www.oschadbank.ua

Ощадбанк діє фото

Это чат – пиши и читай 👇
Ого! ты доскролил до нашего чатбота 😏
Теперь у тебя есть возможность настроить его под себя и узнавать важный контент первым, чтобы рассказывать друзьям
Только почта, только хардкор 🤘
Мы в соцсетях