Відроджувати Дніпропетровську область буде Володимир Куцін

Новость - События - Відроджувати Дніпропетровську область буде Володимир Куцін

Новость - События - Відроджувати Дніпропетровську область буде Володимир Куцін

События
26 июня 2015 11:16

Головою Дніпропетровської  обласної організації політичної партії "Відродження" призначений Володимир Куцін. Про це заявив голова політичної сили Віктор Бондар.

"Сьогодні виданий наказ про призначення Володимира Куціна головою партії "Відродження" у Дніпропетровській області. Впевнений, Володимир Семенович – саме та людина, яка докладе всіх сил для реального відродження економіки регіону та підвищення рівня соціальних гарантій для мешканців області. Ми спираємось на людей справи, які реально наповнюють бюджет країни, створюють робочі місця та забезпечують соціальний захист", - підкреслив голова партії "Відродження".

"Наше першочергове завдання на Дніпропетровщині – це консолідація та розвиток великого промислового потенціалу області, який, на жаль, протягом останніх років не розкривався належним чином, в тому числі – через нестабільну політичну ситуацію в Україні. Володимир Куцін як досвідчений керівник одного з найбільших підприємств області зможе забезпечити стабільний та системний розвиток промислового потенціалу, що має служити на благо людям", - додав Бондар.

Володимир Семенович Куцін народився 14 травня 1950 року у сім`ї військовослужбовця. У 1972 році закінчив Дніпропетровський металургійний інститут. Працював на різних посадах в Інституті чорної металургії, на заводах ім. Комінтерна та ім. Петровського – від майстра до головного інженера. 

У 1998 році очолював Новомосковський трубний завод. З кінця 1999 року і понині Володимир Семенович займає посаду голови правління, директора  ПАТ "Нікопольський завод феросплавів", знаний і шанований в усьому світі. 

Володимир Семенович Куцін - єдиний у Нікополі повний кавалер ордену "За заслуги", що також прирівнюється до звання "Героя України". 

Это чат – пиши и читай 👇
Ого! ты доскролил до нашего чатбота 😏
Теперь у тебя есть возможность настроить его под себя и узнавать важный контент первым, чтобы рассказывать друзьям
Только почта, только хардкор 🤘
Мы в соцсетях