Інтерпайп закликає бізнес відмовитися від «податкових канікул» на користь боротьби з коронавірусів

ІНТЕРПАЙП направить зекономлені внаслідок «податкових канікул» 35 млн. грн. на антикризову програму по боротьбі з коронавірусів фото

ІНТЕРПАЙП направить зекономлені внаслідок «податкових канікул» 35 млн. грн. на антикризову програму по боротьбі з коронавірусів фото

Общество
19 марта 2020 11:21

Беручи до уваги навантаження на регіональні бюджети в зв'язку з боротьбою з коронавірусів, українська промислова компанія ІНТЕРПАЙП прийняла рішення перенаправити кошти, які будуть утворені в результаті «податкових канікул» згідно з прийнятим законом №3220, на антикризову програму по боротьбі з коронавірусів в Дніпрі і Дніпропетровській області .

Інтерпайп закликає бізнес відмовитися від «податкових канікул» на користь боротьби з коронавірусів фото 1Інтерпайп закликає бізнес відмовитися від «податкових канікул» на користь боротьби з коронавірусів фото 1

Компанія ІНТЕРПАЙП запрошує і інші бізнеси приєднатися до такої ініціативи.

35 млн. гривень будуть виділені додатково до запланованих коштів на цілі по боротьбі з коронавірусів.

Раніше було вже виділено 2 млн. доларів США на загальнодержавну закупівлю тестів на коронавірус. Крім того, благодійні фонди Олени Пінчук і Віктора Пінчука придбали 10 апаратів штучної вентиляції легенів для українських лікарень у Волинській, Донецькій, Закарпатській, Львівській, Луганській, Одеській, Чернівецькій областях, а також Києва.

Фаді Храйбе, Генеральний директор ІНТЕРПАЙП:

- Ми розуміємо, що сьогодні містам критично потрібні кошти для підготовки до епідемії. Тому ми прийняли рішення направити додатково всі заощаджені кошти на боротьбу з коронавірусів. Ми продовжимо допомагати і по інших напрямках, надавати необхідну організаційну та фінансову підтримку владі регіону.

17 березня Верховна рада прийняла закон №3220 «Про внесення змін до Податкового Кодексу України», згідно з яким в період з 1 березня по 30 квітня не нараховується і не стягується оплата з підприємств за оренду землі, а також нерухоме майно, що перебуває у державній власності. 

Про компанію:

ІНТЕРПАЙП - українська промислова компанія, виробник безшовних труб і ж/д коліс. Продукція компанії постачається більш ніж в 80 країн світу через мережу торгових офісів, розміщених на ключових ринках СНД, Близького Сходу, Північної Америки та Європи. У 2019 ІНТЕРПАЙП реалізував 798 тис. Т готової продукції, в тому числі - 203 тис. тонн ж/д продукції. Продажі ж/д продуктів здійснюються під брендом KLW.

У ІНТЕРПАЙП працюють 12 тис. співробітників. У 2019 Компанія перерахувала до бюджетів усіх рівнів 3,25 млрд. грн.

Это чат – пиши и читай 👇
Ого! ты доскролил до нашего чатбота 😏
Теперь у тебя есть возможность настроить его под себя и узнавать важный контент первым, чтобы рассказывать друзьям
Только почта, только хардкор 🤘
Мы в соцсетях