Борис Філатов про меморандум з Держрегуляторною службою: «Правила повинні бути прозорими та єдиними для всіх»

Борис Філатов про меморандум з Держрегуляторною службою: «Правила повинні бути прозорими та єдиними для всіх»

Борис Філатов про меморандум з Держрегуляторною службою: «Правила повинні бути прозорими та єдиними для всіх»

Общество
19 апреля 14:11

Дніпро – перше українське місто, де між мерією та Державною регуляторною службою підписали меморандум про співробітництво. Домовленість уклали у присутності представників Дніпропетровської торгово-промислової палати, громадських організацій та підприємців, а також представників Південно-східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України. 

Співпраця зробить комунікацію з бізнесом ще більш прозорою. У тих умовах, які в країні створила пандемія, це – надважливо. 

«Ми завжди прагнемо бути першими. Не лише у реформуванні комунального господарства, міської інфраструктури. А і в питаннях, пов’язаних із наведенням ладу, – щоб усі дотримувалися правил. Вони мають бути прозорими, зрозумілими та єдиними для всіх. Зокрема й у регуляторній політиці», – зазначив міський голова Дніпра Борис Філатов під час підписання меморандуму 19 квітня. 

Борис Філатов про меморандум з Держрегуляторною службою: «Правила повинні бути прозорими та єдиними для всіх» фото

До цього Дніпро першим в Україні ухвалив програму реалізації регуляторної діяльності, яка передбачає широкі обговорення з громадськістю соціально важливих рішень, а також зміцнення зворотного зв’язку з бізнес-спільнотою.

«Ви впровадили деякі цікаві новаторства – можливість кожного громадянина, який проживає у Дніпрі, кожного бізнесмена та асоціації самостійно виходити з ініціативами. Таку ідею ви запровадили вперше», – наголосив голова Державної регуляторної служби України Олексій Кучер. 

Борис Філатов про меморандум з Держрегуляторною службою: «Правила повинні бути прозорими та єдиними для всіх» фото 1

Очікується, що підписання меморандуму змінить взаємодію міста та Державної регуляторної служби. Спільна робота дозволить департаментам мерії отримувати розлогі консультації та роз’яснення від служби, обмінюватися досвідом у більш неформальному режимі. А ще – уникати надмірної зарегульованості бізнесу та створювати зручні цифрові інструменти взаємодії з підприємцями та громадськістю.

Это чат – пиши и читай 👇
Ого! ты доскролил до нашего чатбота 😏
Теперь у тебя есть возможность настроить его под себя и узнавать важный контент первым, чтобы рассказывать друзьям
Только почта, только хардкор 🤘
Мы в соцсетях